Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

108.900 €
5.45 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp zona Parcul Triunghi

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

300.000 €
6.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 43,500mp, comuna C ...

Chiscani

La ~10km distanță

43.500 mp teren
f.s. 74 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~10km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~20km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

90.800 €
250.14 € / mp

Teren zona semicentrala Galati

Central, Galați

La ~20km distanță

363 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

90.000 €
112.284 €
1.72 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Central, Galați

La ~20km distanță

52.428 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Galati zona Registrului Auto Roman

Vest, Galați

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

La ~25km distanță

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

264.600 €
14 € / mp

Teren Extravilan deschidere la DC 3A, 300 m VO ...

Costi

La ~25km distanță

18.900 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol