Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă ...

Nord-Est, Bistrița

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

37.000 €
24.67 € / mp

Teren 1500 MP/15 ari pe Str Paltinului Valea Gh ...

Exterior Est, Bistrița

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

9.900 €
3.96 € / mp

Teren extravilan de vânzare | Șieu-Măgheruș | I ...

Sud, Bistrița

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

29.900 €
2.99 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp – Livadă de pruni, D ...

Exterior Nord, Bistrița

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
25.81 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

1.705 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

77.000 €
42.78 € / mp

De vânzare teren extravilan – 1,8 ha sigmir

Sud-Est, Bistrița

1.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
8.16 € / mp

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Sud, Bistrița

19.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

2.800 €
1.87 € / mp

Teren extravilan 1500 mp, 5 min de centru, ide ...

Est, Bistrița

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,800 € și 18.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

10.000 €
4.92 € / mp

Teren de vanzare in suprafata de 2034 mp

Sigmir

La ~5km distanță

2.034 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă

9 luni în urmă

4.000 €
2.22 € / mp

Teren agricol extravilan de 1800 mp, în Viișoar ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
0.68 € / mp

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Sărata

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.500 €
32.50 € / mp

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Sărata

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
1.03 € / mp

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Sărata

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

108.000 €
20 € / mp

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Sărata

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
0.22 € / mp

Teren 5500 mp-oportunitate investitie-pretabil ...

Jelna

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

1.850 €
0.08 € / mp

Teren 23700 mp (2,37 ha)-ideal investitie,caban ...

Jelna

La ~5km distanță

23.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.991 €
6.29 € / mp

Teren faneata 5.249 mp Livezile, jud. Bistrita ...

Livezile

La ~10km distanță

5.249 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă

6.970 €
1.33 € / mp

Teren faneata 5251 mp, Str. Valea Lunga, Livezi ...

Livezile

La ~10km distanță

5.251 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 2.800 mp, Livezil ...

Livezile

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

16.313 €
16.31 € / mp

Teren arabil extravilan, 1000mp, Sieu-Magherus, ...

Șieu-Măgheruș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

16.313 €
8.59 € / mp

Teren arabil intravilan, 1900mp, Sieu-Magherus, ...

Șieu-Măgheruș

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

12.008 €
2.61 € / mp

Teren faneata 4600 mp, Sat Chintelnic, com. Sie ...

Chintelnic

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

9.900 €
5.83 € / mp

Teren 1698 mp-ideal investitie-Dumitrita, 15 km ...

Dumitrița

La ~15km distanță

1.698 mp teren
f.s. 20.700000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
5.55 € / mp

Teren 3966 mp-2 deschideri-curent-investitie-Bu ...

Budacu de Sus

La ~15km distanță

3.966 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

850 €
0.04 € / mp

Teren 1,91 ha-ideal agricultura, Fonduri Europe ...

Șintereag

La ~15km distanță

19.100 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Bancă

10 luni în urmă
1

4.679 €
1.95 € / mp

Teren extravilan

Josenii Bârgăului

La ~20km distanță

2.395 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

69.000 €
75.000 €
22.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare (3111mp)

Feldru

La ~20km distanță

3.111 mp teren
f.s. 134 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

255.000 €
255,000.00 € / mp

Vand teren teren agricol 33ha, in Sanmihaiu de ...

Sânmihaiu de Câmpie

La ~30km distanță

1 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol

Terenuri agricole de vânzare în Bistrița

Bistrița, un oraș cu o istorie bogată și un peisaj natural deosebit, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de terenuri agricole. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 29.000 euro, cu oferte ce încep de la 9.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 155.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 43 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 51 de zile, indicând o piață activă.

Bistrița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri agricole la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile agricole disponibile în Bistrița!