Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

5.000 €
1.39 € / mp

Vand Teren Arefu, Arges zona Cetatea Poenari (V ...

Arefu

3.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

75.000 €
76.000 €
6.39 € / mp

Teren de vanzare Coebeni-Turburea-Arges

Corbeni

La ~5km distanță

11.740 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

18.500 €
4.05 € / mp

Vand Teren Corbeni, Arges zona Cetatea Poenari, ...

Corbeni

La ~5km distanță

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.500 €
12.00 € / mp

Teren Cicanesti Arges, la 10 KM de Transfagaras ...

Cicănești

La ~10km distanță

1.542 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

51.000 €
19.76 € / mp

vânzare – 2.581 mp, zonă liniștită, aproape de ...

Albeștii de Argeș

La ~15km distanță

2.581 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan-extravilan Valsanesti Arges

Mușătești

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

100.000 €
8.33 € / mp

Teren 12.000mp + sera 3.000mp, Ciofrangeni-Arge ...

Ciofrângeni

La ~30km distanță

12.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
7

24.000 €
3.10 € / mp

Teren de vânzare, 7750 mp I Orientare sudică I ...

Câinenii Mici

La ~30km distanță

7.750 mp teren
Extravilan
Agricol