Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

249.000 €
5.57 € / mp

Teren investițional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Exterior Vest, Arad

44.700 mp teren
f.s. 115 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.500 €
9 € / mp

Teren 7 500 mp vizavi de Westfield, oportunitat ...

Exterior Vest, Arad

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

1.042.500 €
80,192.31 € / mp

De vanzare Teren Extravilan comasat Santoma Ara ...

Exterior Vest, Arad

13,9 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

556.000 €
4 € / mp

Teren extravilan in zona Petrom, Hanul de la Ra ...

Exterior Vest, Arad

139.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

390.000 €
7.80 € / mp

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

Exterior Vest, Arad

50.000 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

211.750 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 5.0 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

105.875 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 2.5 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren intravilan zona Panduit

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

300.000 €
6.45 € / mp

Teren intravilan, zona centura nord

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

46.500 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

263.000 €
6.01 € / mp

Teren la centura de nord

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

43.784 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

1.154.400 €
39 € / mp

Teren industrial 29.600 mp – acces direct la Au ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

29.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

39.999 €
1.25 € / mp

Teren agricol 32.000 mp, deschidere sosea Arad– ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

32.000 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
7 € / mp

Teren de 9000 mp langa Dolly Trans si Uzina de ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

361.100 €
11.50 € / mp

4 Terenuri extravilane, 31.400 mp

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

31.400 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

280.000 €
40 € / mp

Teren cu acces DN7 și A1, ideal pentru dezvoltă ...

Est, Arad

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 163 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

23.703 €
0.97 € / mp

Terenuri extravilane jud Arad

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

24.425 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
5

186.000 €
18.60 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp – PUZ în curs

Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

7.210.692 €
5.959.250 €
36.60 € / mp

TEREN INDUSTRIAL – ARAD | POZIȚIE STRATEGICĂ E6 ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

197.000 mp teren
f.s. 245 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200.000 €
40 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA SELGROS

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

240.000 €
5.90 € / mp

Teren extravilan sos. Arad - Sofronea

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

40.700 mp teren
f.s. 97 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

176.000 €
27.94 € / mp

Teren extravilan la DN

Nord, Arad

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

780.320 €
20 € / mp

Teren de case lipit de Cartierul Westfield

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

39.016 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

439.230 €
363.000 €
14.64 € / mp

Teren de vânzare 3 ha in Arad

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol