Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

303.600 €
22 € / mp

Teren intravilan 13800 mp - Centura de Nord Ara ...

6 Vânători, Arad

13.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

22.999 €
10.29 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

2.235 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

158.000 €
178.455 €
9.84 € / mp

Teren extravilan 16.055 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

16.055 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

960.180 €
20 € / mp

Teren intravilan in zona CET, Elis Pavaje

6 Vânători, Arad

48.009 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

147.000 €
9.80 € / mp

Oportunitate de investitie Teren 15,000mp la ie ...

6 Vânători, Arad

15.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

336.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Arad – 11.200 mp, zona Gradist ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

11.200 mp teren
f.s. 87 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

2.400.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potential multiplu!

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

80.000 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
14

54.900 €
89.71 € / mp

Teren intravilan în cartier nou zona Grădiște

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

612 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
2

76.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare Gradiste X1RF130PD

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

7.600 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
3 € / mp

Teren extravilan in Gradiste 3500 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.019.579 €
1.669.074 €
32.21 € / mp

De vânzare Teren Intravilan 62.700 mp – Arad, G ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

62.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

390.000 €
7.80 € / mp

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

211.750 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 5.0 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

105.875 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 2.5 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren intravilan zona Panduit

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

300.000 €
6.45 € / mp

Teren intravilan, zona centura nord

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

46.500 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

263.000 €
6.01 € / mp

Teren la centura de nord

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

43.784 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

1.154.400 €
39 € / mp

Teren industrial 29.600 mp – acces direct la Au ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

29.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.500 €
9 € / mp

Teren 7 500 mp vizavi de Westfield, oportunitat ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

1.042.500 €
80,192.31 € / mp

De vanzare Teren Extravilan comasat Santoma Ara ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

13,9 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

39.999 €
1.25 € / mp

Teren agricol 32.000 mp, deschidere sosea Arad– ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

32.000 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
7 € / mp

Teren de 9000 mp langa Dolly Trans si Uzina de ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

361.100 €
11.50 € / mp

4 Terenuri extravilane, 31.400 mp

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

31.400 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

690.000 €
50 € / mp

Teren 13.800 mp in Zona Industriala Arad, fara ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

13.800 mp teren
f.s. 75.230003356934 m
Extravilan
Agricol