Proprietar
Proprietăți unice: 66
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

Ieri
13

899.999 €

Cladire de birouri noua in Centrul Istoric Bist ...

Central, Bistrița

458,2 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
6

49.990 €

Spa?iu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

15.000 €

De vanzare placintarie

Central, Bistrița

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

395.000 €

De vânzare: Teren + clădire (S+P+E+P), zonă cen ...

Central, Bistrița

805 mp utili
1E
2010
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

200.000 €

Spatii comerciale, birouri - 185 mp + subsol - ...

Central, Bistrița

185 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €

Spatiu birou/Cabinet | 3 camere | 74 MP | Par ...

Central, Bistrița

74 mp utili
1987
Agenție

9 luni în urmă
6

180.000 €
189.000 €

Spatiu comercial 181 mp.

Central, Bistrița

181 mp utili
2004
Agenție

10 luni în urmă
2

670.000 €

CLADIRE MIXTA P+1/1860 MP. CONSTRUCTIE ZONA CE ...

Central, Bistrița

2E
Agenție

11 luni în urmă
5

107.990 €

SPATIU COMERCIAL ZONA INDEPENDENTEI

Central, Bistrița

84 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.000 €

Blitz inchiriaza spatiu comercial modern, situa ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

600 €

Blitz ofera spatiu de inchiriat ideal pentru bi ...

Central, Bistrița

60 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.990 €

Spatiu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.990 €

Spatiu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

268.000 €

Investitie de Elita: Spatiu Comercial cu 3 Maga ...

Central, Bistrița

74 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.500.000 €

Cladire de vanzare in Bistrita , teren 2883 mp

Central, Bistrița

1.400 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

350.000 €

Afacere la cheie, casa de locuit si 28 ari de t ...

Central, Bistrița

442 mp utili
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €

Spatiu comercial de vanzare, pretabil cabinet m ...

Central, Bistrița

48 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €

Afacere la Cheie HoReCa-Restaurant

Central, Bistrița

150 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

132.000 €

Spa?iu comercial de vanzare / birouri de inchir ...

Central, Bistrița

110 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.500.000 €

Cladire de vanzare in Bistrita , teren 2883 mp

Central, Bistrița

1.400 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.500.000 €

Cladire de vanzare in Bistrita , teren 2883 mp

Central, Bistrița

1.400 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

53.000 €

Oportunitate Investitie: Spatiu Comercial - 40 ...

Central, Bistrița

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

150.000 €

Spatiu comercial

Central, Bistrița

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

150.000 €

Spa?iu comercial

Central, Bistrița

60 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
15

1.900.000 €

LAKE VIEW RESORT Proprietate exclusivista pe ma ...

Central, Bistrița

737 mp utili
2021
Agenție

1 lună în urmă
6

650.000 €

Cladire D=P+M - str. Sg. Maj. O. Popa Bistrita

Central, Bistrița

650 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

129.000 €

Spa?iu comercial de vanzare, 127 mp, parter

Central, Bistrița

127 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
11

164.000 €

Cabinet medical, 147mp, Zona Indepedentei(BIG)

Central, Bistrița

147 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

366.000 €

Cladire de vanzare Nasaud | Business + locuire ...

Central, Bistrița

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

105.000 €

Spatiu comercial, 5 parcari, 100mp utili

Central, Bistrița

100 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de vânzare în centrul Bistriței

Centrul Bistriței este o zonă vibrantă, cunoscută pentru atmosfera sa comercială activă și accesibilitatea facilă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 108.000 euro, cu oferte care încep de la 990 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 359.109 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mici spații având 22 m² și cele mai mari ajungând până la 50.000 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.167 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 2.556 euro/m² pentru locații premium.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 230.000 euro, iar cele cu terasă sau grădină se vând în jurul valorii de 949.900 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Bistriței oferă oportunități excelente pentru investitori și antreprenori care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum spațiile comerciale de vânzare în Bistrița!