Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
16

300.000 €

Spatiu comercial 9 camere, casa 2 camere, tere ...

Brestei, Craiova

200 mp utili
1999
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

450.000 €

Hala industriala P+Etaj brestei

Brestei, Craiova

929 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

490.000 €

Cladire birouri P + M 230 mp utili, 661 mp tere ...

Brestei, Craiova

230 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

110.000 €

HALE INDISTRIALE SAU BIROURI ZONA CARCEA SAU BR ...

Brestei, Craiova

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

179.900 €

Spatiu comercial in statia de autobuz, stradal ...

Brestei, Craiova

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

556.000 €

Spatiu comercial, 252.70 mp, zona Centru

Brestei, Craiova

252,7 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
18

880.000 €

Spatiu comercial, 840 mp utili, zona Brestei

Brestei, Craiova

840 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

210.000 €

Hala de vanzare, 360 mp, zona Brestei

Brestei, Craiova

360 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

235.000 €

Spa?iu comercial parter bloc nou, 109 mp open s ...

Brestei, Craiova

108 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

3.500.000 €

Proprietate multifunc?ionala , 1.850 mp utili p ...

Brestei, Craiova

1.600 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
18

900.000 €

Cladire S+P+M 379 mp, teren 374 mp, afacere azi ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

379 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

1.281.000 €

Spatiu comercial, cartier 1 Mai, zona restauran ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

427 mp utili
4E
1986
Agenție

Mai mult de un an
15

565.500 €

Cladire comerciala P+2 , stradal, 377 mpu, zona ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

377 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
18

25.000 €

Vânzare afacere la cheie - Salon Remodelare Cor ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
2000
Agenție

2 zile în urmă
6

12.500 €

Patiserie de vanzare afacere la cheie, 42 mp, z ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

149.000 €

Spa?iu comercial / Apartament 2 camere bloc nou ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

61 mp utili
2025
Agenție

7 luni în urmă
20

3.500.000 €

Afacere la cheie, 2963 mp utili, 21598 mp teren ...

Cernele, Craiova

La ~5km distanță

16 camere
2.963 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
14

1.000.000 €

Cladire multifunc?ionala P+1+M, zona Calea Seve ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

280.000 €

Hala productie si birouri | P+M | 494 mp | Cale ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

980.000 €

Vila P+2E, 550 mp utili, 970 mp teren, zona Cal ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

550 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.900 €

Spatiu 220m2,Calea Severinului,vis-a-vis de Pro ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

790.000 €

Spa?iu Comercial Craiovi?a Noua

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

720 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €

Afacere la cheie, 80 mp, zona Craiovita Noua

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 40.000 €
Agenție

2 luni în urmă
2

790.000 €

Spatiu Comercial Craiovita Noua

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

720 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

799.000 €

Spatiu comercial Profi-Craiovita Nou-Contract d ...

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

720 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

601 €

Spatiu de inchiriat Craiovita Noua

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

48.400 €
40.000 €

Spatiu depozitare, 66 mp, Cornitoiu

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

6E
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500.000 €

Spatiu de birouri mixt, 2E+M, 795 mp utili, zon ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

795 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

675.000 €

Spatiu comercial, de vanzare, 325 mp utili, ren ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

325 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

198.000 €

Spatiu comercial, 112.80 mp, zona Centru

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

112 mp utili

Spaţii comerciale de vânzare în Brestei, Craiova

Brestei, situat în Craiova, este o zonă accesibilă, ideală pentru dezvoltarea afacerilor, având o comunitate activă și facilități comerciale în apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 277.000 euro, cu oferte ce încep de la 235.000 euro și pot ajunge până la 1.100.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 360 m², cu cele mai mari spații având 1.574 m² și cele mai mici de 108 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.186 euro, cu valori ce variază de la 699 euro/m² pentru proprietățile mai accesibile până la 2.176 euro/m² pentru cele premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 50 de zile, indicând o piață activă.

Brestei, Craiova, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!