Proprietăți unice: 7
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună
850 €
20 € / mp / lună

spatiu comercial 40mp- de inchiriat

Traian, Vaslui

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare

Traian, Vaslui

164 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

196 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Vaslui spa?iu comercial ...

Traian, Vaslui

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial- Strada Traian

Traian, Vaslui

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.150 €
/ lună
1.300 €
15.97 € / mp / lună

Vand-Inchiriez spatiu comercial

Traian, Vaslui

72 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,150 € și 1.300 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

288 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Depozit Hala Traian

Traian, Vaslui

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Traian, Vaslui

210 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1.500 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona garii Vaslui

Gară, Vaslui

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Hala de inchiriat - 320 MP, zona Complex Max, R ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

240 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
5

700 €
/ lună 22.58 € / mp / lună

Spatiu comercial, 31 mp utili, zona Central, Va ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

31 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

981 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

spatiu industrial 800 mp

Central, Vaslui

La ~5km distanță

700 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,hala,birouri de inchiriat vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

29 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Spatiu comercial nou.Spatiu birouri

Central, Vaslui

La ~5km distanță

386 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

776 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

6.900 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Proprietar teren arabil 6,5 ha, com Vutcani, ju ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

65.233 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatii comercial

Central, Vaslui

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

49 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Central, Vaslui

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 3000mp in spate la Silver mall

Central, Vaslui

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

44.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp, cu toate utilitatile, ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren loc casa Vaslui padure Paiu (str. Fa ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 66.25 € / mp / lună

Lot Teren Intravilan, 634 Mp, Vaslui, Strada Ca ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

850 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 40mp str.petru rares ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

380 €
/ lună
450 €
9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de Inchiriat 40mp Vaslui

Exterior Vest, Vaslui

La ~5km distanță

40 mp utili