Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €
/ lună 1,791.04 € / mp / lună

Spatiu 67 mp de Vanzare / de inchiriat langa Sp ...

Spital, Vaslui

67 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii productie

Kogălniceanu, Vaslui

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Donici, Vaslui

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

650 €
/ lună 12.26 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Donici, Vaslui

La ~5km distanță

53 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Hala de inchiriat - 320 MP, zona Complex Max, R ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
40

16.491 €
/ lună 3.01 € / mp / lună

Vaslui aproape de Iasi, hale si birouri, inchir ...

Exterior Nord, Vaslui

La ~5km distanță

5.479 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

700 €
/ lună 22.58 € / mp / lună

Spatiu comercial, 31 mp utili, zona Central, Va ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

31 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii

Central, Vaslui

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

981 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

spatiu industrial 800 mp

Central, Vaslui

La ~5km distanță

700 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

960 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Hala de inchiriat vaslui - 470 mp

Central, Vaslui

La ~5km distanță

470 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

776 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare sau Inchiriere spatiu comercial

Central, Vaslui

La ~5km distanță

674 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez teren la DN24 intre Vaslui si Satul n ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună 12.45 € / mp / lună
2.500 €

Vanzare sau Inchiriere hala

Central, Vaslui

La ~5km distanță

241 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez statie ITP

Central, Vaslui

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 66.25 € / mp / lună

Lot Teren Intravilan, 634 Mp, Vaslui, Strada Ca ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat! Zona Garii

Central, Vaslui

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

850 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 40mp str.petru rares ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Spatiu comercial nou.Spatiu birouri

Central, Vaslui

La ~5km distanță

386 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial si spatiu de birouri ...

Central, Vaslui

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatii comercial

Central, Vaslui

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

196 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez scaun frizerie

Central, Vaslui

La ~5km distanță

30 mp utili