Proprietăți unice: 20
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

672 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Chirie Spatiu Comercial zona MB

Central, Slobozia

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan!

Slobozia Nouă, Slobozia

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

196.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 1967 mp

Central, Slobozia

1.967 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Chicerea Tomesti

Central, Slobozia

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de inchiriat

Exterior Vest, Slobozia

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Central, Slobozia

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

700 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slobozia

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

3.300 €
/ lună
3.900 €
4.52 € / mp / lună

Casa/Cladire de inchiriat Bucium 630mp Central

Central, Slobozia

730 mp utili
500 mp teren
16E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

490 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona centrala

Central, Slobozia

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

982 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Spa?iu comecial de inchiriat Slobozia Ialomi?a ...

Central, Slobozia

1.977 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

491 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Ans. Peco cu V ...

Central, Slobozia

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

269 €
/ lună
133 €
10.76 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?iu comercial pe B-du ...

Central, Slobozia

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial zona centrala

Central, Slobozia

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

100 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slobozia

7 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

45.000 €
/ lună 1,125.00 € / mp / lună

spa?iul comercial

Central, Slobozia

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcare TIR Camioane Dube in Slobozia, Ialomita

Central, Slobozia

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

325 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu comercial central VAD

Central, Slobozia

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

393 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez platforma betonata+pietruita zona Com ...

Central, Slobozia

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu cabinet medical

Central, Slobozia

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Imchiriere/vanzare

Central, Slobozia

530 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €
/ lună 228.57 € / mp / lună

Vand casa in Paltinisu, com. Perieti sau schimb ...

Păltinișu

La ~5km distanță

4 camere
700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan/7 loturi de casa

Cosâmbești

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

125.000 €
/ lună 58.17 € / mp / lună

Vand Casa+teren oras Amara, Ialomita

Amara

La ~5km distanță

3 camere
2.149 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

13.500 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren de vanzare Amara Ialomita

Amara

La ~5km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren agricol in Calarasi

Drajna Nouă

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 1.39 € / mp / lună

Vand teren agricol 9 ha Jud. Calarasi, Perisoru

Perișoru

La ~20km distanță

90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Inchiriere hale

Scânteia

La ~20km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare dragos voda

Dragoș Vodă

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săveni

La ~25km distanță

1.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună
90.000 €
521.47 € / mp / lună

CASA DE VANZARE, P+M (2011) cu teren 1500mp DN2 ...

Ciochina

La ~25km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Slobozia, Județul Ialomița

Slobozia, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 650 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și pot ajunge până la 2.500 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 71% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Slobozia o destinație atractivă pentru antreprenori.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 48 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari ajungând până la 13.280 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori ce pot ajunge până la 25 euro pentru proprietățile de top.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne listat este de 73 de zile, indicând o piață activă.

Slobozia reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!