Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

La ~5km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

24 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.999 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Nou! Sp. Birouri, P+1E, S=372 mp., zona Parcul ...

Tineretului, Slatina

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

La ~5km distanță

3 camere
446 mp
Parter
2005
Agenție

3 zile în urmă
4

27.200 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

La ~5km distanță

55 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren 1832 mp Slatina UTILITATI Ideal casa sau ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

781 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial premium, 200700 mp, parcare in ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2500 mp teren intravilan pe str. Recea in ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

448.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 6900 mp D=65 ml, pretabil cart ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

4.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

84 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vind sau inchiriez teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
/ lună 126.64 € / mp / lună

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.000 €
/ lună 71.58 € / mp / lună

Vand teren, Slatina,, Cireasov, cartier Satul N ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

871 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.250 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spatiu administrativ si Hala | 500 mp teren

Central, Slatina

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

La ~5km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună

hala spatiu de incheria

Central, Slatina

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
/ lună 165.08 € / mp / lună

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Central, Slatina

La ~5km distanță

842 mp teren