Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan, Siret, 2500mp

Central, Siret

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Teren intravilan, 1700 mp, deschidere la drum, ...

Central, Siret

1.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Oportunitate!! Teren intravilan, 2500 mp -drum ...

Central, Siret

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren intravilan, 4200 mp, SIRET

Central, Siret

4.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

139.000 €
/ lună 9.93 € / mp / lună

Teren la intrare in Siret E85

Central, Siret

14.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.000 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Teren intravilan, oportunitate de investitie! 5 ...

Central, Siret

5.478 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

26.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan, dedicat constructie casa, 260 ...

Central, Siret

2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

66.500 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Teren extravilan, 8900 mp, Vama Siret

Central, Siret

8.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Teren intravilan ,cu vegetatie, 2700 mp, zona S ...

Central, Siret

2.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

40 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
14

800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala + teren 8000mp de inchiriat, zona Manastio ...

Central, Siret

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare (parcele 700m2)!!

Siret

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.500 €
/ lună 28.31 € / mp / lună

Vand 1750mp intravilan in oras Siret

Siret

1.360 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

6.000 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Afacere la cheie in Siret!! Pensiune, Sala even ...

Siret

1.300 mp utili
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

24.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren langa padure, 4000 M, Padureni

Negostina

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
/ lună 2.96 € / mp / lună

Teren agricol Padureni, Siret

Negostina

La ~5km distanță

40.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

29.500 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Vand urgent teren 25 ari in com. Balcauti jud S ...

Bălcăuți

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu de birou, 54 mp, Dornesti

Dornești

La ~10km distanță

54 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 7.46 € / mp / lună

Teren intravilan, sat Petricica, comuna Strugar ...

Iaz

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

88.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

COMISION 0% Teren 4400mp str. Austriei

Dornești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de Inchiriere/Vanzare | 110 mp ...

Dornești

La ~10km distanță

110 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

500 €
/ lună 8.77 € / mp / lună

Spatiu comercial, Dornesti

Dornești

La ~10km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

27.000 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

Vand casa si teren ,18 ari

Dersca

La ~10km distanță

1.837 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

95.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren 19000mp , iaz -120mp, Botosanita, Siret

Calafindești

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Teren extravilan, 4000mp, Fratautii vechi

Costișa

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Costișa

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Fratautii Vechi | ...

Costișa

La ~15km distanță

3.014 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

200 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 80mp de inchiriat

Frătăuții Vechi

La ~15km distanță

80 mp utili