Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat(Sau vanzare), 250 mp Chisin ...

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Chisineu Cris CEN ...

Chișineu-Criș

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2 de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

99 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

210 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Comercial (28mp) in Chi?ineu-C ...

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 44.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chișineu-Criș

La ~5km distanță

673 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1.268.096 €
/ lună 64 € / mp / lună

33 parcele intravilane 2 ha in Chisineu-Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

19.814 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

28.600 €
/ lună 64.41 € / mp / lună

Teren de 444 mp la intrare in Chisineu Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

444 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

770.868 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren intravilan Premium in Chisineu Cris

Nădab

La ~5km distanță

13.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

3.247 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Vand loc de casa

Nădab

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Misca, jud. Arad

Mișca

La ~10km distanță

1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

24.500 €
/ lună 20.33 € / mp / lună

Teren pentru constructie casa, strada asfaltata ...

Sintea Mică

La ~10km distanță

1.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

5.900 €
/ lună 590 € / mp / lună

Vand 10,56 ha pasune extravilant cu front la DN ...

Socodor

La ~15km distanță

10 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

285.000 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Put Geotermal Natural Pe Un Teren De 36.476 Mp ...

Socodor

La ~15km distanță

36.476 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

DE INCHIRIAT 2 HALE INDUSTRIALE A CATE 100 MP F ...

Socodor

La ~15km distanță

100 mp utili
2021
Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
/ lună 220.59 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

La ~15km distanță

34 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

13.600 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Vand teren 1500mp

Șicula

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren casa intravilan

Șimand

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

106.500 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 11.971 mp, Simand, ...

Șimand

La ~15km distanță

11.971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.790 €
/ lună 6.39 € / mp / lună

inchiriez restaurant

Șimand

La ~15km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

56.000 €
/ lună
58.000 €
1.60 € / mp / lună

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

La ~15km distanță

35.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Teren 3,700mp intravilan Satu Nou Panciu

Satu Nou

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu deschidere 80ml la DN22C, Satu No ...

Satu Nou

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Satu Nou

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

1.199.000 €
/ lună 1.09 € / mp / lună

1095509 mp (110hectare) teren extravilan Ciumeg ...

Boiu

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

330 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spa?iu comercial 39 mp

Central, Sântana

La ~20km distanță

39 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

55.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

5 hectare teren agricol cu front la sosea, zona ...

Central, Sântana

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

186.000 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Teren extravilan 10.000 mp PUZ in curs

Nord, Sântana

La ~20km distanță

10.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

215.000 €
/ lună 36.90 € / mp / lună

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~20km distanță

5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Vand spatiu comercial sau de productie

Ineu

La ~20km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

300 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Spatiu 180 m patra?i pt.inchiriat

Ineu

La ~20km distanță

180 mp utili