Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

260 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial \ inchiriere \ Sibiu \ zona Pi ...

Piața Cluj, Sibiu

40 mp utili
1E
1985
Agenție

4 luni în urmă
7

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu industrial 300mp zona Piata Cluj

Piața Cluj, Sibiu

3E
Agenție

7 luni în urmă
5

150 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Sala pentru diverse activitati zona Piata Cluj

Piața Cluj, Sibiu

100 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.350 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birou - 225 mp - Piata Cibin

Piața Cluj, Sibiu

7 camere
225 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
5

5.160 €
/ lună 12 € / mp / lună

Hala 430mp cu vitrina 21m, posibilitate compart ...

Piața Cluj, Sibiu

430 mp utili
1980
Agenție

11 luni în urmă
2

2.541 €
/ lună
2.100 €
3.63 € / mp / lună

Hala depozitare 700mp malul Cibinului

Piața Cluj, Sibiu

4E
Agenție

11 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri 220 mpu zona Piata Cluj Sibiu ...

Piața Cluj, Sibiu

5 camere
220 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
23

4.000 €
/ lună 4.57 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 875mp - Piata Clu ...

Piața Cluj, Sibiu

876 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

6.043 €
/ lună
4.995 €
6.71 € / mp / lună

Cladire Birouri - 900 mp - Piata Cibin - Clinic ...

Piața Cluj, Sibiu

7 camere
900 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
8

2.590 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina, vad bun, zona Cl. ...

Piața Cluj, Sibiu

259 m (9 min)

259 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
5

3.025 €
/ lună
2.500 €
7.82 € / mp / lună

De inchiriat fabrica de productie cu birouri si ...

Piața Cluj, Sibiu

387 mp utili
1998
Agenție

2 luni în urmă
9

3.990 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Spatiu comercial | Birouri | Industrial | Piata ...

Piața Cluj, Sibiu

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

215.000 €
/ lună 401.12 € / mp / lună

Teren intravilan 536 mp cu deschidere de 14 m P ...

Piața Cluj, Sibiu

536 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

1.584.000 €
/ lună 330 € / mp / lună

Oportunitate Unica! Teren 4.800 mp cu cert urba ...

Piața Cluj, Sibiu

4.800 mp teren
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

630 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 54 mp cu vitrina ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

54 mp utili
3E
2020
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.818 €
/ lună 21.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, jud. Sibiu, Str. ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

130,8 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

308.000 €
/ lună 128.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
1E

Agenție

10 luni în urmă
10

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 30 mp - zona fo ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Casa de inchiriat- spatiu de birouri - curte- ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
Parter / 1
2020
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriere parcare betonata 300 mp - direct de ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

10 luni în urmă
24

3.250 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Hala industriala 500MP | Utilitati | Lacul lui ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial/birou 50mp, Parter, Bloc nou, ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

591 €
/ lună 10.94 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Sibiu Deventer

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

54 mp utili
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 591 € și 650 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

4.598 €
/ lună
3.800 €
24.20 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 190 mp - Terezian

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

190 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

5.100 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 850 mpu lift indu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

850 mp utili
1E
1960
Agenție

Mai mult de un an
5

3.025 €
/ lună
2.500 €
7.96 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat – 380 mp, Terezia ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

380 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

3.000 €
/ lună 22.06 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Sibiu Str. Ruscio ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

136,4 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spațiu comercial / birou, 75 mp – TE ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

75 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
5

250 €
/ lună 11.36 € / mp / lună

Spațiu comercial / birou – zona TERE ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

22 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
/ lună 152.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Piața Cluj, Sibiu

Piața Cluj din Sibiu este o zonă vibrantă, cunoscută pentru oportunitățile sale comerciale și accesibilitatea facilă. Această zonă atrage atât antreprenori locali, cât și investitori, datorită mixului său de facilități și a atmosferei dinamice. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.540 euro, cu oferte care încep de la 150 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 225 m², cu cele mai mari spații având până la 900 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază de la 2 euro pentru cele mai accesibile spații până la 20 euro pentru cele premium.
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu parcare sau garaj au un preț mediu de 5.160 euro, iar cele cu terasă sau grădină se învârt în jurul valorii de 2.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 8% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt de 1 cameră, reprezentând 8% din oferte.