Proprietar
Proprietăți unice: 44
Proprietari: 6
Agenție

3 zile în urmă
7

1.600 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in O ...

Sânmartin

42 mp utili
2026
Agenție

5 zile în urmă
5

85.000 €
/ lună 102.53 € / mp / lună

Teren Intravilan Sanmartin Str. Liviu Rebreanu ...

Sânmartin

829 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, la 4 km de Oradea, Sanm ...

Sânmartin

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

42.500 €
/ lună 86.38 € / mp / lună

RECO teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

492 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.037.875 €
/ lună 95 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Sanmartin parcel ...

Sânmartin

10.925 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

42.500 €
/ lună 86.38 € / mp / lună

Vand teren Sanmartin, S=492 mp, langa padure

Sânmartin

492 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

10.000 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Afacere la cheie: Pensiune 3 stele, 60 locuri s ...

Sânmartin

1.030 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Spatiu 220 mp | Rezistenta 200 kg/mp

Sânmartin

220 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmartin/Padurea Felix si B H ...

Sânmartin

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

1.800 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu parcare proprie de inchirat ...

Sânmartin

750 mp utili
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat Sanmartin

Sânmartin

55 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

1.100 €
/ lună 7.53 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 6 camere de inchiriat in Sa ...

Sânmartin

146,38 mp utili
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 58.21 € / mp / lună

Teren intravilan in Sanmartin, zona Beverly Hil ...

Sânmartin

1.546 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

414.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Apateului ,4600 mp

Sânmartin

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sanmartin - 5.683 m ...

Sânmartin

5.683 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu 4 birouri cu teren de 3000mp

Sânmartin

100 mp utili
2005
Agenție

1 lună în urmă
19

9.900 €
/ lună 18.68 € / mp / lună

Spatiu versatil pentru business in Baile Felix

Sânmartin

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sânmartin

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

54.700 €
/ lună 109.40 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
/ lună 118.65 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

665 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

250.000 €
/ lună 208.33 € / mp / lună

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

57.500 €
/ lună 115 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 500 mp ...

Sânmartin

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

34.900 €
/ lună 69.80 € / mp / lună

RECO Teren intravilan langa padure - PUZ -Sanma ...

Sânmartin

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

53.000 €
/ lună 105.37 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Cihei

Sânmartin

503 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

69.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 809 mp Baile 1 Mai

Sânmartin

809 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

195.000 €
/ lună 228.07 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 855 mp dublu front strada ...

Sânmartin

855 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

98.800 €
/ lună 53.41 € / mp / lună

Teren Intravilan Sanmartin

Sânmartin

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren langa inelul metropolitan in Cihei

Sânmartin

8.633 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

39.000 €
/ lună 73.45 € / mp / lună

Reco, teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

531 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

98.000 €
/ lună
115.000 €
125.16 € / mp / lună

RECO Teren intavilan in Sanmartin Zona Mixta, a ...

Sânmartin

783 mp teren
4E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Sânmartin, Județul Bihor

Sânmartin, situat în apropierea orașului Oradea, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și pot ajunge până la 2.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o suprafață medie de 230 m², cu cele mai mari având până la 1.000 m² și cele mai mici de 200 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 3 euro, cu valori ce variază între 3 euro și 10 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 99 de zile, indicând o piață activă.

Sânmartin reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!