Proprietăți unice: 476
Proprietari: 97
Agenție

Ieri
3

2.300 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Hala industriala noua , în Ploiești , ...

Vest, Ploiești

Agenție

Ieri
9

1.817 €
/ lună 5.92 € / mp / lună

Spatiu birouri , 307m2 , Ploiesti Vest

Exterior Vest, Ploiești

307 mp utili
2015
Agenție

Ieri
10

1.107 €
/ lună 13.84 € / mp / lună

Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploie ...

Exterior Vest, Ploiești

80 mp utili
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
15

14.500 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Hala industriala, productie/depozitare.Zona Xen ...

Xenia, Ploiești

Agenție

6 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

115 mp
2004
Agenție

6 zile în urmă
1

6.989 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
2E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.991 €
/ lună 12.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 160 mp, zona ultracentrala, Pl ...

Ultracentral, Ploiești

160 mp utili
2E
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal de închiriat ...

Est, Ploiești

45 mp utili
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

287 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de vanzare – Zona Sud, ...

Sud, Ploiești

15 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

3.027 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Hala 300 mp si cladire birouri 150 mp Parcul In ...

Exterior Vest, Ploiești

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.816 €
/ lună 8 € / mp / lună

Imobil de închiriat – Ploiești ...

Sud, Ploiești

227 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

SPATIU BIROU 70 mp cu suprafete vitrate si case ...

Ultracentral, Ploiești

70 mp utili
Agenție

Azi
5

14.500 €
/ lună 4.01 € / mp / lună

Teren la munte intre Breaza si Sinaia

Central, Ploiești

3.620 mp teren
Agenție

Azi
6

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren mare Tuzla + Rulota 2 axe

Central, Ploiești

500 mp teren
Agenție

Ieri
2

1.041.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 10418m2 , Ploiesti , zona nord

Nord, Ploiești

10.418 mp teren
2E
Agenție

Ieri
9

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploie ...

Vest, Ploiești

70 mp utili
2015
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Ploiesti, langa Hotel Forum ...

Central, Ploiești

1.516 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

1.300 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Sud, hala ind, SC-360mp, h-3,5ml, parcare, biro ...

Sud, Ploiești

360 mp utili
Agenție

Azi
10

750 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru diverse activitati in Pl ...

Central, Ploiești

130 mp utili
1E
Agenție

5 zile în urmă
5

500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu open space, stradal, cu geam de servire, ...

Mihai Bravu, Ploiești

16 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
10

1.190 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Spatiu birouri salon infrumusetare cabinete sto ...

Ultracentral, Ploiești

150 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, zona centrala, Ploiest ...

Central, Ploiești

100 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

39.000 €
/ lună 1,695.65 € / mp / lună

vand spatiu comercial Central Ploiesti

Central, Ploiești

23 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren