Proprietăți unice: 463
Proprietari: 91
Agenție
Comision 0%

Azi
15

7.235 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

460 mp
2024
4E
Agenție
Comision 0%

Azi
35

17.206 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție

5 zile în urmă
9

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal de închiriat ...

Est, Ploiești

45 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
5

287 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de vanzare – Zona Sud, ...

Sud, Ploiești

15 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
20

3.027 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Hala 300 mp si cladire birouri 150 mp Parcul In ...

Exterior Vest, Ploiești

Agenție

6 zile în urmă
10

1.816 €
/ lună 8 € / mp / lună

Imobil de închiriat – Ploiești ...

Sud, Ploiești

227 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
1E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu acces stradal in ...

Cantacuzino, Ploiești

130 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren
Agenție

Ieri
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2501mp cartier Mitica Apostol

Central, Ploiești

2.501 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.989 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
2E
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

575 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 60 mp, 9 Mai, Ploie ...

9 Mai, Ploiești

60 mp utili
4E
1986
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

500 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

549 €
/ lună 8.85 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat - 9 Mai

9 Mai, Ploiești

62 mp utili
4E
1983
Agenție

4 zile în urmă
1

10 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spatu birouri ultracentral - str. Vas ...

Ultracentral, Ploiești

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

400 €
/ lună

Spatiu comercial stradal ultracentral / Vasile ...

Ultracentral, Ploiești

Agenție

Ieri

1.200 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, 5 camere, zona Vest, ...

Mărășești, Ploiești

260 mp utili
3E
Agenție

6 zile în urmă
5

71.900 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren industrial 7633m2 , Ploiesti , Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Ploiești

7.633 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

479 €
/ lună 15.97 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 30 mp, langa Afi, P ...

8 Martie, Ploiești

30 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.274 €
/ lună
1.053 €
10.89 € / mp / lună

Oportunitate de Business – Spațiu de Birouri - ...

B-dul București, Ploiești

117 mp utili
2E
2003
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birou

Central, Ploiești

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri

Central, Ploiești

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.450 €
/ lună 2.54 € / mp / lună

De inchiriat depozit/hala 570 mp, Zona Industri ...

Sud, Ploiești

570 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

550 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Amanet sau Schimb Valutar I ...

Cantacuzino, Ploiești

24 mp utili
2005
Agenție

1 săptămână în urmă
15

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de inchiriat I 254mp I Cantac ...

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

1.800 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Imobil de inchiriat Ploie?ti Sud pentru birouri ...

Sud, Ploiești

227 mp utili
2004