Proprietăți unice: 476
Proprietari: 97
Agenție

Ieri
3

2.300 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Hala industriala noua , în Ploiești , ...

Vest, Ploiești

Agenție

Ieri
9

1.817 €
/ lună 5.92 € / mp / lună

Spatiu birouri , 307m2 , Ploiesti Vest

Exterior Vest, Ploiești

307 mp utili
2015
Agenție

Ieri
10

1.107 €
/ lună 13.84 € / mp / lună

Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploie ...

Exterior Vest, Ploiești

80 mp utili
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
15

14.500 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Hala industriala, productie/depozitare.Zona Xen ...

Xenia, Ploiești

Agenție

6 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

115 mp
2004
Agenție

6 zile în urmă
1

6.989 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

470 mp utili
2E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.991 €
/ lună 12.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 160 mp, zona ultracentrala, Pl ...

Ultracentral, Ploiești

160 mp utili
2E
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal de închiriat ...

Est, Ploiești

45 mp utili
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

287 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de vanzare – Zona Sud, ...

Sud, Ploiești

15 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

3.027 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Hala 300 mp si cladire birouri 150 mp Parcul In ...

Exterior Vest, Ploiești

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.816 €
/ lună 8 € / mp / lună

Imobil de închiriat – Ploiești ...

Sud, Ploiești

227 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

3.499 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Central, Ploiești

150 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 140 mp, in Ploiest ...

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
1E
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Anunt închiriere spatiu ideal pentru acti ...

Central, Ploiești

45 mp utili
3E
2008
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

SPATIU BIROU 70 mp cu suprafete vitrate si case ...

Ultracentral, Ploiești

70 mp utili
Agenție

Azi
5

14.500 €
/ lună 4.01 € / mp / lună

Teren la munte intre Breaza si Sinaia

Central, Ploiești

3.620 mp teren
Agenție

Azi
6

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren mare Tuzla + Rulota 2 axe

Central, Ploiești

500 mp teren
Agenție

Ieri
2

1.041.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 10418m2 , Ploiesti , zona nord

Nord, Ploiești

10.418 mp teren
2E
Agenție

Ieri
9

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu birouri , 80m2 utilitati incluse , Ploie ...

Vest, Ploiești

70 mp utili
2015
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Ploiesti, langa Hotel Forum ...

Central, Ploiești

1.516 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

1.300 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Sud, hala ind, SC-360mp, h-3,5ml, parcare, biro ...

Sud, Ploiești

360 mp utili
Agenție

Azi
10

750 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru diverse activitati in Pl ...

Central, Ploiești

130 mp utili
1E
Agenție

5 zile în urmă
5

500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Spatiu open space, stradal, cu geam de servire, ...

Mihai Bravu, Ploiești

16 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
10

1.190 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Spatiu birouri salon infrumusetare cabinete sto ...

Ultracentral, Ploiești

150 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, zona centrala, Ploiest ...

Central, Ploiești

100 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

39.000 €
/ lună 1,695.65 € / mp / lună

vand spatiu comercial Central Ploiesti

Central, Ploiești

23 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

723 €
/ lună
600 €
14.76 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentr ...

Central, Ploiești

49 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ploiești, Județul Prahova

Ploiești, un oraș cu o istorie bogată și un centru economic important, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Această analiză a pieței de spații comerciale de închiriat pe Imoradar24.ro îți oferă informațiile esențiale:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere este de aproximativ 650 euro, cu oferte care încep de la 236 euro și pot ajunge până la 8.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 75 m², cu cele mai mici unități având 35 m² și cele mai mari ajungând până la 1.080 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu valori ce variază de la 6 euro/m² pentru cele mai accesibile până la 14 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 161 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 2 camere, ceea ce le face ideale pentru diverse tipuri de afaceri.

Ploiești reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum ofertele de închiriere disponibile!