Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru mica industrie, labora ...

Transilvaniei, Ploiești

300 mp utili
300 mp teren
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
1990
Agenție

9 luni în urmă
9

400 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Birouri zona Gheo ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
36,21 mp
1990
Agenție

9 luni în urmă
16

4.798 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii comerciale

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

645 mp utili
2E
2007

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă

1.499 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat in zona Centrala

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
2000
Agenție

1 lună în urmă
9

726 €
/ lună
600 €
14.82 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

49 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

12 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
13

861 €
/ lună
999 €
7 € / mp / lună

Spațiu comercial Birouri/ Notariat, Zona Centra ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

123 mp utili
1E
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 861 € și 999 €
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2005
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
7

4.797 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Gheorghe Doja, zona ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

900 mp utili
3E
1998
Agenție

10 luni în urmă
12

1.198 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Vila zona Gheorgh ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
140 mp
1940
Agenție

7 luni în urmă
7

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL//REZIDENTA//

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta ROANDY -Spatiu comercial pretabil pentru ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

220 mp utili
1E
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.500 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, in Ploiesti, zona Gh. Do ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

175 mp utili
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere apartament pentru birouri, Ghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

650 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri, Comercial, etc Ultra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

700 €
/ lună
1.000 €
4.67 € / mp / lună

Vila de inchiriat 5 camere str Ion Creanga Ploi ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

CANTACUZINO Podul Inalt-spatiu birouri,depozita ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatii oferite spre inchiriere la MODEXIM SCM P ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

121 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.570 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

215 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

18.600 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Eli Park Ploiesti, spatii industriale, 2.500 - ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Inchiriez-vand apartament pentru firma

Central, Ploiești

La ~5km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozit ?i spa?iu pentru croit ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri/Cabinete

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
1

700 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Inchiriez etaj in cladire p+1 144 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

144 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili