Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

piata agroalimentara

Poștei - Bucov, Ploiești

3.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

292 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.570 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

215 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Inchiriez-vand apartament pentru firma

Central, Ploiești

La ~5km distanță

73 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

650 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri, Comercial, etc Ultra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

700 €
/ lună
1.000 €
4.67 € / mp / lună

Vila de inchiriat 5 camere str Ion Creanga Ploi ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Bane?ti Prahova teren-padure diverse evenimente ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

235 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spatiu CENTRAL de inchiriat ! Ploiesti Vasile L ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Ploie?ti, zona Nord ...

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri Parter Ultracentral c ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial central Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Spatiu birouri Parc industrial 305 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu.

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Ploiesti Ultracentral (zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 398 mp, compartimentabil St ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

398 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

9.825 €
/ lună 393 € / mp / lună

Vand afacere la cheie,

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

780 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

inchiriem spatiu productie Ploiesti Est

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Ploiesti garaj de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez depozit materiale de constructii pe c ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

750 mp utili
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere Clădire Birouri P+2-Ultracentral Plo ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri Ploiesti 130 mp, tot e ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatii comerciale ptr inchiriat si depozite

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

311 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

inchiriez camera Ploiesti centru

Central, Ploiești

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

3.600 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona centrala, tip u ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

6 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat la casa, central, 60 mpu x ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren intravilan Ploie?ti

Est, Ploiești

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

URGENT inchiriez vand spa?iu comercial Ploie?ti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili