Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial pretabil cabinet ...

Teilor, Pitești

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

109.900 €
/ lună 2,035.19 € / mp / lună

SUPER Oferta spatiu de vanzare|inchiriat

Dacia, Pitești

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.650 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Banat -amenajat ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

150.000 €
/ lună 1,630.43 € / mp / lună

Proprietar ofer vanzare parter vila noua , zona ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

92 mp utili
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial depozit Albota

Central, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

1.200 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Rudolf-Spatiu de 190 mp

Central, Pitești

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

1.200 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Rudolf-Spatiu de 190mp

Central, Pitești

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.200 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Pitești

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL ULTRACENTRAL PITE?TI VITRINA P ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

194 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Pitesti Vitrina P ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

194 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.500 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 600 mp2 Pitesti-Albota

Central, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

178 €
/ lună 22.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat!

Central, Pitești

La ~5km distanță

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Spatiu comercial premium ultracentral/parter/st ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

3.590 €
/ lună 34.19 € / mp / lună

Spatiu ultracentral, pe colt strada pietonala, ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

3.810 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Pitesti B-dul ...

Exterior Vest, Pitești

La ~5km distanță

211 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Str balotesti , pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

239 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birou

Central, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 239 € și 240 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

29.500 €
/ lună 58.19 € / mp / lună

Teren parcelabil 507 mp Uiasca, Bascov 29.500 / ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

507 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.100 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ultracentral in P ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

196 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

inchiriez frizerie ultra central afacere la che ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de Vanzare Transfagarasan-Arges, zona Con ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Pitești

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial cu parcare in Pitesti, strada ...

Exterior Vest, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Padure in comuna Vulturesti judetul Olt

Central, Pitești

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri centru 100 mp si 45 mp ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez cabinete medicale

Central, Pitești

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Exterior Vest, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

193 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

748 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

550 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Targul din Vale

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

38 mp utili