Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 77 mp, Bulevardul TRAIAN -Pia ...

Mărăței, Piatra-Neamț

76,35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Teren Piatra Neamt ,strada Dimitrie Leonida

Mărăței, Piatra-Neamț

581 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €
/ lună 1,290.32 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – 4 camere ...

Mărăței, Piatra-Neamț

93 mp utili
4E
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

665 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial bd. Traian

Mărăței, Piatra-Neamț

95 mp utili
4E
Agenție

9 luni în urmă
13

1.999 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piatra Neamț, 246 m ...

Mărăței, Piatra-Neamț

246 mp utili
1989
Agenție

2 luni în urmă
2

1.200 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 4 camere 93 mp utili zona M ...

Mărăței, Piatra-Neamț

93 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

400 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial in zona Asirom

Mărăței, Piatra-Neamț

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

99 €
/ lună
399 €
0.90 € / mp / lună

Spatiu comercial Dimitrie Leonida

Mărăței, Piatra-Neamț

110 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

550 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Mărăței, Piatra-Neamț

134 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spatiu comercial 140 mp, ...

Mărăței, Piatra-Neamț

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

750 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Mărăței, Piatra-Neamț

120 mp utili
120 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
13

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 40mp de inchiriat in zona 1 ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez teren si birou pretabil parc vanzari ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial/Restaurant,terasa, gradina de ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

300 mp utili
1E

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

165 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchirie spatiu de productie si birouri - 5 eur ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Piatra Neamt - 1 Ma ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

64.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii depozitare ?i comerciale

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
2

126.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Mai , 3600 metri Cod:162176

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

1.201 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spațiu comercial de 166mp de închiriat în zona ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

166 mp utili
4E
1982
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren calea romanului

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Romanului, vis-a-vis de ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

350 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Darmane?ti

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

60 mp utili
70 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Darmane?ti zona Orio ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

14 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Spitalul Jude?ean, Sco ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

150 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriere containere depozitare Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

14 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

350 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial, ultracentral. Pre? 350 euro/l ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial, ultracentral. Pre? 300 euro l ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial autorizat Clinica Me ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

225 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

315 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat zona mu ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

35 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mărătei, Piatra-Neamț

Mărătei, situat în apropierea orașului Piatra-Neamț, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru comunitatea vibrantă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și ajung până la 1.999 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 134 m², cu cele mai mari având 250 m² și cele mai mici de 44 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 17% din oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori variind între 5 euro și 15 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Mărătei reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul loc de afaceri? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Mărătei!