Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 5
Agenție

Mai mult de un an
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial zona Sud-Est Orastie

Sud-Est, Orăștie

200 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

180 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere zona Sud-Est Orastie

Sud-Est, Orăștie

40 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren intravilan Orastie 2200 mp perfect parc d ...

Central, Orăștie

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

95.000 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Teren intravilan 7362 mp, Oportunitate de inves ...

Central, Orăștie

7.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 22800 mp - Orastie

Central, Orăștie

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Costesti, jud. Hunedoara

Central, Orăștie

5.751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand parcela teren intravilan

Orăștie

447 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala spatiu depozitare garaj

Central, Orăștie

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

199 €
/ lună 3.69 € / mp / lună

Inchiriez cladire garaj Orastie

Orăștie

54 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

12.000 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Teren intravilan in Pricaz 4416 mp

Pricaz

La ~5km distanță

4.416 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 3.26 € / mp / lună

Teren intravilan 7665mp in Pricaz

Pricaz

La ~5km distanță

7.665 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

1.200.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Teren industrial Orastie 13,5 ha cu hale fosta ...

Pricaz

La ~5km distanță

135.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

59.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Vand teren Comuna Martinesti, Hunedoara

Mărtinești

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN generos + 2 hale metalice

Beriu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.600 €
/ lună 2.58 € / mp / lună

Teren extravilan - Halchiu

Turdaș

La ~5km distanță

16.533 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren 5.500 mp, liniste totala, acces asfalt, p ...

Boiu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Teren 1 ha langa casa, acces asfalt, zona linis ...

Boiu

La ~10km distanță

9.189 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Cucuiș

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

26.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren Geoagiu 5800 m2 acces autostrada

Central, Geoagiu

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii logistice depozitare produc?i ...

Aurel Vlaicu

La ~10km distanță

21.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren constructie/investitie 8600 acces DN7 si ...

Simeria Veche

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie -PUZ 2026

Simeria Veche

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie hale/atelier -INTRAVILAN 2026 ...

Simeria Veche

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

390 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,renovat complet,3 ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Cugir

Central, Cugir

La ~15km distanță

177 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial , open space 330mp ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

330 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

885 €
/ lună
1.290 €
5 € / mp / lună

Spa?iu comercial 177 mp de inchiriat parter, zo ...

Cugir

La ~15km distanță

177 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 885 € și 1.000 €
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Teren extravilan 6.322 mp, imprejmuit, aproape ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

6.322 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.000 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de cabana pe Valea Recii( sat Strungari)

Central, Cugir

La ~15km distanță

1.637 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

653 €
/ lună
540 €
8.37 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 78 mp| zona Cugir

Cugir

La ~15km distanță

78 mp utili
4E