Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

11.500 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Teren intravilan sat Diocheti, com Movilita, ju ...

Diocheți-Rediu

2.209 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Vand/Inchiriez spa?iu comercial cu suprafa?a de ...

Central, Panciu

La ~5km distanță

110 mp utili
1996
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

292 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Panciu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

798 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat Panciu

Central, Panciu

La ~5km distanță

113 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Panciu

Panciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Rampe metalice industriale pentru incarcare

Panciu

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Teren intravilan zona Gura Calnaului

Ciorani

La ~10km distanță

7.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren intravilan la doua ore de Bucuresti si la ...

Repedea

La ~10km distanță

4.995 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.500 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Siretu

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

54.900 €
/ lună 37.86 € / mp / lună

De vanzare 1450 mp teren intravilan situat in s ...

Siretu

La ~10km distanță

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Mărășești

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

De vanzare De inchiriat Spatiu comercial - Oras ...

Central, Mărășești

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

401 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Spațiu comercial Ultracentral Marasesti

Ultracentral, Mărășești

La ~10km distanță

57 mp utili
1981
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13.500 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1121 mp- Paunesti, zona Novace ...

Păunești

La ~10km distanță

1.121 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in folosinta gratuita teren agricol cu vita ...

Nicorești

La ~10km distanță

45.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan+casa batraneasca

Putna

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

88.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Putna

La ~15km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Costi

Sârbi

La ~15km distanță

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Shoping City

Sârbi

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

349.000 €
/ lună 81.16 € / mp / lună

Teren intravilan 4.300 mp - Cluj-Napoca - Zona ...

Sârbi

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

344 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr birou/salon, zona ultracen ...

Sârbi

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

26.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren intravilan

Sârbi

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

66.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Teren de vanzare strada Arcasi Arcasilor 550 mp

Sârbi

La ~15km distanță

495 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

239 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Inchiriem Soatiu Comercial

Sârbi

La ~15km distanță

24 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €
/ lună 4.45 € / mp / lună

Teren 9,431mp Bizighesti / DJ 205E

Bizighești

La ~15km distanță

9.431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Tisita Doaga

Bizighești

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Bizighești

La ~15km distanță

3.492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 9H in arenda

Bizighești

La ~15km distanță

90.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.235 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Anghelești

La ~20km distanță

6.797 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29.100 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren Agricol Buciumeni/Tepu

Țepu

La ~20km distanță

26.400 mp teren