Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 9H in arenda

Bizighești

90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Tisita Doaga

Bizighești

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Bizighești

3.492 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

De vanzare De inchiriat Spatiu comercial - Oras ...

Central, Mărășești

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Mărășești

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan+casa batraneasca

Putna

La ~10km distanță

2.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

85 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Super reducere, Intravilan, Focsani, Vrancea

Vânători

La ~10km distanță

401 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Vand teren in Com. Vanatori.

Rădulești

La ~10km distanță

2.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună
7 €
5.23 € / mp / lună

Teren intravilan Radulesti

Rădulești

La ~10km distanță

4.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Vand teren intravjlan

Obor, Focșani

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit Spatiu comercial De Inchiriat

Obor, Focșani

La ~10km distanță

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

9.000 €
/ lună 169.81 € / mp / lună

vand cladiri spatiu comercial

Central, Focșani

La ~15km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Focsani teren extravilan arabil 5000 mp. 6000 e ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial/vanzare

Exterior Vest, Focșani

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Focșani

La ~15km distanță

1 camere
1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan Focsani, Str. Cpt. Valter Mara ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

44 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren 607 mp intravilan Focsani,strada Verde

Central, Focșani

La ~15km distanță

607 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial/birouri langa Policl ...

Exterior Vest, Focșani

La ~15km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

588 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Cabinete medicale de inchiriat Policlinica nr. ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

350 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Piata Moldovei Focsa ...

Exterior Vest, Focșani

La ~15km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
/ lună 24.65 € / mp / lună

Teren 2637 mp intravilan pasarela Odobesti

Central, Focșani

La ~15km distanță

2.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.800 €
/ lună 101.90 € / mp / lună

Teren Premium 420 mp | Cuza Voda Focsani

Central, Focșani

La ~15km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Focșani

La ~15km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Moara Ceres

Central, Focșani

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Focsani

Central, Focșani

La ~15km distanță

275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu hala depozit de inchiriat

Central, Focșani

La ~15km distanță

510 mp utili
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.700 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Oportunitate de inchiriere- Spatiu comercial+de ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

243 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Garaj inchis, acoperit, curent, apa, Ultracentr ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.100 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Depozit logistic 540 mp, birouri, rampa camion ...

Central, Focșani

La ~15km distanță

540 mp utili
280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.480 €
/ lună 4 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial stradal

Sud, Focșani

La ~15km distanță

620 mp utili