Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan Adjudu Vechi

Adjudu Vechi

1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
6

48.000 €
/ lună 15.34 € / mp / lună

Teren intravilan 3129 mp | Deschidere 28 ml / L ...

Homocea

La ~5km distanță

3.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial!

Adjud

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1200 m2, Adjud, Vrancea

Central, Adjud

La ~5km distanță

1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 16.84 € / mp / lună

Teren intravilan 950mp (loc de casa)

Central, Adjud

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.320 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Adjud

La ~5km distanță

572 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

200 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Adjud

La ~5km distanță

18 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
3

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Spatii de inchiriat langa Policlinica Veche Adj ...

Central, Adjud

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Adjud - de inchiriat

Adjud

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren imprejmuit/ Foarte aproape de E85

Est, Adjud

La ~5km distanță

2.674 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Hala 440 mp/ Adjud/Vrancea

Adjud

La ~5km distanță

440 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

19 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat, fara comision

Central, Adjud

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Adjud, 2.8Ha, deschidere 108m ...

Central, Adjud

La ~5km distanță

28.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

199.000 €
/ lună 568.57 € / mp / lună

Cladire istorica P+1, 428 mp Ultracentral Adjud

Ultracentral, Adjud

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

900 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan la E85 / Adjud/ Langa Rompetro ...

Est, Adjud

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

4.797 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spațiu comercial la E85 Adjud/ Vis a vis de spi ...

Central, Adjud

La ~5km distanță

650 mp utili
2.262 mp teren
1985
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala 200 mp si teren 1000 mp/Adjud/Vrancea

Est, Adjud

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, in Adjud

Central, Adjud

La ~5km distanță

360 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

39.900 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Teren intravilan in sat Pradais comuna Huruiest ...

Prădaiș

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Teren extravilan - Padure de vanzare in Beresti ...

Berești

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

inchiriez hala 250 mp 3 usi 5m inaltime

Berești

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 21.55 € / mp / lună

Vand teren de casa

Berești

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24.000 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

De vanzare doua hectare teren extravilan Corbit ...

Rădăcinești

La ~10km distanță

20.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN2 E85 in Sascut, judetu ...

Sascut

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.235 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Anghelești

La ~10km distanță

6.797 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13.500 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1121 mp- Paunesti, zona Novace ...

Păunești

La ~15km distanță

1.121 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Nicolae Balcescu, Cladire D+P+E+M, 1.200 mp

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.000 mp utili
4E
Agenție

8 luni în urmă
13

800 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat, Sat Valea Seaca, Com. N. Bal ...

Valea Seacă

La ~15km distanță

240 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

1.200.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Complex turistic si ferma piscicola ~ Caiuti ~ ...

Boiștea

La ~15km distanță

2.500 mp teren