Proprietăți unice: 40
Proprietari: 40
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

4.440 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat - parter - 370 mp ...

Central, Vaslui

370 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona garii Vaslui

Gară, Vaslui

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

196 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Vaslui spa?iu comercial ...

Traian, Vaslui

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

560 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Vaslui

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Vaslui

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Spatiu comercial -Birou, cabinet

Central, Vaslui

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

6.900 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Proprietar teren arabil 6,5 ha, com Vutcani, ju ...

Central, Vaslui

65.233 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

280.000 €
/ lună 80.58 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 3475mp + CASA 2003 - VASLUI - ...

Central, Vaslui

2 camere
3.475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren loc casa Vaslui padure Paiu (str. Fa ...

Central, Vaslui

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 3000mp in spate la Silver mall

Central, Vaslui

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial- Strada Traian

Traian, Vaslui

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatii comercial

Central, Vaslui

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 2300mp Ciusmeaua Moldovencii

Central, Vaslui

2.293 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii birouri -Langa Silver Mall

Nord, Vaslui

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

49 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Central, Vaslui

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

23 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Vaslui

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez statie ITP

Central, Vaslui

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

960 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Hala de inchiriat vaslui - 470 mp

Central, Vaslui

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gară, Vaslui

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

850 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 40mp str.petru rares ...

Exterior Vest, Vaslui

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii productie

Kogălniceanu, Vaslui

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat! Zona Garii

Central, Vaslui

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.150 €
/ lună
1.300 €
15.97 € / mp / lună

Vand-Inchiriez spatiu comercial

Traian, Vaslui

72 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,150 € și 1.300 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

288 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Depozit Hala Traian

Traian, Vaslui

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Traian, Vaslui

210 mp utili