Proprietăți unice: 35
Proprietari: 24
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

12.830 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala productie, depozitare Vaslui, 5132mp

Central, Vaslui

1E
Agenție

4 zile în urmă
7

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii langa Consiliul Jude?ean Vaslui

Central, Vaslui

35 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

11 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Inchiriez Garaj 30m

Central, Vaslui

27 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

4.440 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat - parter - 370 mp ...

Central, Vaslui

370 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Spatiu comercial nou.Spatiu birouri

Central, Vaslui

386 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
5

700 €
/ lună 22.58 € / mp / lună

Spatiu comercial, 31 mp utili, zona Central, Va ...

Central, Vaslui

31 mp utili
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Valabil 1Mai! Piata Civica/Consiliul Judetean! ...

Central, Vaslui

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Vaslui

42 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

44.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp, cu toate utilitatile, ...

Central, Vaslui

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

6.900 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Proprietar teren arabil 6,5 ha, com Vutcani, ju ...

Central, Vaslui

65.233 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

776 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 66.25 € / mp / lună

Lot Teren Intravilan, 634 Mp, Vaslui, Strada Ca ...

Central, Vaslui

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

280.000 €
/ lună 80.58 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 3475mp + CASA 2003 - VASLUI - ...

Central, Vaslui

2 camere
3.475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren loc casa Vaslui padure Paiu (str. Fa ...

Central, Vaslui

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Loturi casa 500 mp In spatele Silver Mall, stra ...

Central, Vaslui

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 3000mp in spate la Silver mall

Central, Vaslui

3.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Hala de inchiriat - 320 MP, zona Complex Max, R ...

Central, Vaslui

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

49 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Central, Vaslui

23 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Vaslui

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

23 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Vaslui

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez statie ITP

Central, Vaslui

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

960 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Hala de inchiriat vaslui - 470 mp

Central, Vaslui

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat! Zona Garii

Central, Vaslui

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

240 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,hala,birouri de inchiriat vaslui

Central, Vaslui

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

55 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Vaslui

Centrul Vaslui este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, având acces facil la transport și fiind aproape de diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 640 euro, cu oferte începând de la 15 euro și ajungând până la 2.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari spații având 1.500 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 64% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 54 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Vaslui reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în centrul Vaslui!