Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

176 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Dau in arenda 2.65 ha teren agricol arabil com. ...

Lipovăț

26.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez curte imprejmuita cu platforma betona ...

Industrială, Vaslui

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hale productie,depozitare in Vaslui

Industrială, Vaslui

La ~5km distanță

1.800 mp utili
8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

950 €
/ lună 7.31 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Industrială, Vaslui

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

3.000 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Industrială, Vaslui

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gară, Vaslui

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona garii Vaslui

Gară, Vaslui

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

15 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birouri, diverse afaceri, in Vaslui, in ...

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

1 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Vand -Inchiriez spatiu comercial

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial- Strada Traian

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

196 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Vaslui spa?iu comercial ...

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
2

2.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare

Traian, Vaslui

La ~5km distanță

164 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

27.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan

Muntenii de Jos

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

5.745 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

4 terenuri extravilane Muntenii de Jos, cota pa ...

Muntenii de Jos

La ~10km distanță

24.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Secuia, com. Munteni de Jos

Secuia

La ~10km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

981 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

spatiu industrial 800 mp

Central, Vaslui

La ~10km distanță

700 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii

Central, Vaslui

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Hala de inchiriat - 320 MP, zona Complex Max, R ...

Central, Vaslui

La ~10km distanță

320 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
40

16.491 €
/ lună 3.01 € / mp / lună

Vaslui aproape de Iasi, hale si birouri, inchir ...

Exterior Nord, Vaslui

La ~10km distanță

5.479 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~10km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

La ~10km distanță

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

700 €
/ lună 22.58 € / mp / lună

Spatiu comercial, 31 mp utili, zona Central, Va ...

Central, Vaslui

La ~10km distanță

31 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Vaslui

La ~10km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Spatiu comercial nou.Spatiu birouri

Central, Vaslui

La ~10km distanță

386 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

La ~10km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare sau Inchiriere spatiu comercial

Central, Vaslui

La ~10km distanță

674 mp utili