Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial, peron gara, pretabil fast foo ...

Poenari

28 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 23.36 € / mp / lună

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat /( sau de vanzare)piata cen ...

Aranghel

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in cartier Feteni

Feteni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.270 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren intravilan / extravilan Ocnele Mari

Ocnele Mari

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Valcea -Vladesti 4700 m2 Pozit ...

Făcăi

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

7.800 €
/ lună 15.60 € / mp / lună

Teren 500 m.p. Pausesti Maglasi

Făcăi

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

323 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii Ramnicu Valcea

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Inchiriem spa?iu produc?ie.

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vladesti Priporu

Vlădești

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

32.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren la Vladesti

Vlădești

La ~5km distanță

1.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

72.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bogdanesti, comuna Buj ...

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez hala multifunctionala

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

130 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spatii birouri !!!

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.400 €
/ lună 2 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial 700mp Calea Lui T ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ramnicu Valcea - Troian

Troian

La ~5km distanță

4.791 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showr ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili