Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

56.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand teren cu potential

Dănicei

12.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
9

12.800 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Teren de vanzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

La ~5km distanță

4.762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2400mp, comuna Galicea , sat C ...

Cocoru

La ~10km distanță

2.438 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

580.000 €
/ lună 114.60 € / mp / lună

Teren 5061 Mp - Pretabil Construire Blocuri P+4

Cremenari

La ~10km distanță

5.061 mp teren
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ostroveni Valcea, ...

Cremenari

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

622 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Cremenari

La ~10km distanță

66 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

5.001 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spațiu Comercial Ostroveni Rm.V ...

Ostroveni

La ~10km distanță

6 camere
460 mp
2011
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri VALCEA-Nicolae Balcescu

Marcea

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

20.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1700 m2 cu toate utilitatile o ...

Băbeni

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14.000 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

Vand teren in Budesti

Băbeni

La ~15km distanță

701 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

356.000 €
/ lună 16.99 € / mp / lună

Teren pentru hala, logistica sau parc auto 72 m ...

Stupărei

La ~15km distanță

20.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Vand teren intravilan, cu casa batraneasca.

Vonigeasa

La ~15km distanță

3.661 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

38.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren de vanzare

Budești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

20.000 €
/ lună 8.84 € / mp / lună

Teren de vanzare 2236 mp, Budesti, la doar 10 k ...

Budești

La ~15km distanță

2.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

364.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren industrial 14.000 mp | Budesti-Valcea lan ...

Budești

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

56.500 €
/ lună 45.27 € / mp / lună

Teren de construit, 1248 mp, acces asfaltat

Budești

La ~15km distanță

1.248 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Oferim sediu social si depozite de 12 , 24 , 36 ...

Budești

La ~15km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren de inchiriat

Budești

La ~15km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

57.520 €
/ lună 40 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~15km distanță

1.438 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

145.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Teren intravilan Babeni

Munteni

La ~15km distanță

5.656 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

15.500 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Teren intravilan 4.734 mp Front 50 m, utilitati ...

Ciocești

La ~15km distanță

4.734 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

300 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună
1.500 €

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Hala industriala 390mp

Mihăești

La ~20km distanță

390 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.998 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

CLADIRE MULTIFUNCTIONALA - MIHAESTI, VALCEA

Mihăești

La ~20km distanță

19 camere
759 mp
2006
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

38.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

teren de vanzare

Buleta

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.000 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Teren intravilan Mihaesti

Mihăești

La ~20km distanță

2.207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

3 Hectare Teren Extravilan - Vanzare

Mihăești

La ~20km distanță

28.603 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
/ lună 32.84 € / mp / lună

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Buleta

La ~20km distanță

3.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~20km distanță

2.500 mp teren