Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

91.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

20 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Super oferta valabila doar luna aceasta.Teren d ...

Central, Călimănești

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de Vanzare!

Central, Călimănești

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €
/ lună 1,866.67 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial 85 mp Calimanes ...

Călimănești

75 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti, 980 mp

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

teren si anexe 2400mp

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

2.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu toate utilitatile si p ...

Dăești

La ~5km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

59.900 €
/ lună 21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

La ~10km distanță

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~10km distanță

1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 53.59 € / mp / lună

Teren intravilan Bujoreni Olteni -str Campului

Bujoreni

La ~10km distanță

933 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vladesti Priporu

Vlădești

La ~15km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

32.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren la Vladesti

Vlădești

La ~15km distanță

1.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat /( sau de vanzare)piata cen ...

Aranghel

La ~15km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

72.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bogdanesti, comuna Buj ...

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial, peron gara, pretabil fast foo ...

Poenari

La ~15km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren intravilan Brezoi !

Central, Brezoi

La ~15km distanță

36.781 mp teren