Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren parcelabil Belcesti Belis vizavi de ...

Central, Bălcești

4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren de inchiriat

Budești

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

57.520 €
/ lună 40 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Oferim sediu social si depozite de 12 , 24 , 36 ...

Budești

La ~10km distanță

12 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

36.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Vand teren intravilan, cu casa batraneasca.

Vonigeasa

La ~10km distanță

3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

TEREN + CASA + LIVADA | 5200 mp ideal investiet ...

Morărești

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Morărești

La ~10km distanță

4.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Teren ~1 ha cu asfalt si utilitati la poarta, l ...

Morărești

La ~10km distanță

9.684 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună
1.500 €

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

150.000 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

Str. Uzinei, Rm.Valcea - arabil intravilan - la ...

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

7.299 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 140.19 € / mp / lună

Teren intravilan 428 mp zona Troianu, Rm. Valce ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

850 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu depozitare OMV TROIANU hala a ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

183 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

307 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial birouri

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren in Rm. Valcea, zona Ostroveni Sat, 2 ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.988 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren strada ostroveni/bulevard ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.200 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ostroveni - Renovat - Negociab ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren de vanzare

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

930 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

89.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Posada Troianu

Troian

La ~15km distanță

898 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

100.000 €
/ lună
96.000 €
100 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Proprietar Teren Intravilan 500mp + Utilitati ( ...

Copăcelu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

0 €
/ lună

Teren intravilan 2150 mp Raureni, Ramnicu Valce ...

Copăcelu

La ~15km distanță

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

47.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren Rm. Valcea

Copăcelu

La ~15km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 36.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Copacelu

Copăcelu

La ~15km distanță

602 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la DN73 suprafata de 3911 m2

Central, Costești

La ~15km distanță

3.911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren situat in orasul Costesti

Central, Costești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

486 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/BIROURI/CABINET aprox. 50 mp i ...

Central, Costești

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat!

Central, Costești

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

242 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu, pretabil salon, frizerie

Central, Costești

La ~15km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

93.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1 camere
1.040 mp teren
4E