Proprietăți unice: 1327
Proprietari: 224
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

500 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

inchiriez teren cu birou si magazie pe str alex ...

Central, Timișoara

2.332 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.300 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spatiu Comercial Versatil 262mp

Freidorf, Timișoara

262 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand 2 parcele teren intravilan FOLEA jud TIMIS

Central, Timișoara

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

235.000 €
/ lună 112.98 € / mp / lună

Teren de Vanzare cu PUZ aprobat

Central, Timișoara

2.080 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

125.900 €
/ lună 213.75 € / mp / lună

PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilita ...

Braytim, Timișoara

589 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 55.91 € / mp / lună

Teren intravilan in Mosnita Noua 626 mp cu PUZ ...

Central, Timișoara

626 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.300 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Ronat - Spatiu Comercial De Inchiriat - Curent ...

Ronaț, Timișoara

60 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.836 €
/ lună 22.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial 81 mp in zona Tipografilor

Tipografilor, Timișoara

81,1 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

790 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

De inchiriat spațiu birouri modern, bine organi ...

Iosefin, Timișoara

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere

Traian, Timișoara

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

600 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

Birou Ultracentral

Ultracentral, Timișoara

85 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
2

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mp zona, Piata Dacia

Dacia, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

382 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Dau spre inchiriere spa?iu comercial zona Balce ...

Bălcescu, Timișoara

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

590.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Industrial de vanzare in zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

848 €
/ lună
701 €
13.05 € / mp / lună

Spatiu comercial de 65 mp, Zona Semicentrala Ta ...

Take Ionescu, Timișoara

65 mp utili
1970
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 200 mp, 5 camere decoman ...

Șagului, Timișoara

200 mp utili
1990
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

2.420 €
/ lună
2.000 €
30.25 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial 80 sau 110 mp Ul ...

Ultracentral, Timișoara

80 mp utili
1950
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

3.026 €
/ lună
2.501 €
7.96 € / mp / lună

OPORTUNITATE UNICA DE INCHIRIERE | KM 0-PIATA U ...

P-ța Unirii, Timișoara

380 mp utili
3E
1920
Agenție

1 lună în urmă
12

2.497 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Spatiu comercial exceptional de inchiriat, in P ...

P-ța Unirii, Timișoara

380 mp utili
1E
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
1

115.000 €
/ lună 193.28 € / mp / lună

Teren + casa demolabila toate utilitatile in Ti ...

Plopi, Timișoara

595 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

129.250 €
/ lună 110 € / mp / lună

Mosnita Noua-1175mp-Toate utiitatile

Central, Timișoara

1.175 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.872.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+6E+Er de vanza ...

Girocului, Timișoara

3.744 mp teren
6E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

1.400 €
/ lună 27.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 51 mp, de inchiriat , Central ...

Central, Timișoara

51 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
4

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu birouri 100 mp în Complex Studențesc

Complex Studențesc, Timișoara

100 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Maria, Bd. 16 Decembrie ...

P-ța Maria, Timișoara

56 mp utili
1940
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spatiu SAD multifuncțional, Elisabetin | Comisi ...

Elisabetin, Timișoara

40 mp utili
2E
1930
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal | vitrina&parcare publ ...

Iosefin, Timișoara

40 mp utili
1E
1930
Agenție

1 lună în urmă
10

2.000 €
/ lună 24.39 € / mp / lună

Spațiu comercial pentru restaurant, Piața Uniri ...

Ultracentral, Timișoara

82,1 mp utili
1E
1950
Agenție

1 lună în urmă
7

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatii industriale de inchiriat, zona Bucovina

Bucovina, Timișoara

Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 40 mp utili - zo ...

Lipovei, Timișoara

40 mp utili
4E
1980