Proprietar
Proprietăți unice: 65
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

250 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Închiriere cameră 14,30 mp – ultracentral, str. ...

Ultracentral, Timișoara

1.430 mp utili
3E
1945
Agenție

9 luni în urmă
9

16.668 €
/ lună
13.776 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat de 984 mp in zona Ultracent ...

Ultracentral, Timișoara

1 camere
984 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
13

2.123 €
/ lună
1.755 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 130 mp

Ultracentral, Timișoara

130 mp
Etaj 4 / 5
2013
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

499 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

Ultracentral, Timișoara

42 mp
2E
Agenție

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

Ultracentral, Timișoara

250 mp
Etaj 1 / 3
1980
3E
Agenție

10 luni în urmă
17

3.908 €
/ lună
3.230 €
11.49 € / mp / lună

City view from the office

Ultracentral, Timișoara

8 camere
340 mp
Etaj 4 / 6
1996
Agenție

Mai mult de un an
14

2.100 €
/ lună 5.25 € / mp / lună

Spațiu comercial 400mp vad bun | Piața Unirii I ...

Ultracentral, Timișoara

400 mp utili
4E
1900
Agenție

Mai mult de un an
13

4.083 €
/ lună
3.375 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 250 mp

Ultracentral, Timișoara

250 mp
Etaj 5 / 5
2013
5E
Agenție

Mai mult de un an
6

3.907 €
/ lună
3.229 €
11.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri in zona Ultracentrala

Ultracentral, Timișoara

3 camere
337 mp
Etaj 4 / 6
2000
Agenție

Mai mult de un an
7

692 €
/ lună
572 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu birouri, 104 mp, Comision 0%, Ultracent ...

Ultracentral, Timișoara

104 mp utili
2E
1900
Agenție

Mai mult de un an
7

351 €
/ lună 9.24 € / mp / lună

Ultra Central - Savoya, Brirou pt avocati, nota ...

Ultracentral, Timișoara

38 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Birou SAD Ultracentral

Ultracentral, Timișoara

85 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 560 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.100 €
/ lună 12.09 € / mp / lună

Spatiu comercial, 91 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Timișoara

91 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu Comercial 80 mp, trafic intens, zona Pia ...

Ultracentral, Timișoara

80 mp utili
1920
Agenție

1 lună în urmă
1

2.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu Comercial 80 mp, trafic intens, zona Pia ...

Ultracentral, Timișoara

80 mp utili
1920
Agenție

1 lună în urmă
1

2.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu Comercial 80 mp, trafic intens, zona Pia ...

Ultracentral, Timișoara

80 mp utili
1920
Agenție

2 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Spa?iu medical | Cabinet oftalmologie complet e ...

Ultracentral, Timișoara

158 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

430 €
/ lună 9.56 € / mp / lună

Spatiu ultracentral versatil ideal pentru birou ...

Ultracentral, Timișoara

45 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

De inchiriat - Spa?iu birouri open space - Ultr ...

Ultracentral, Timișoara

55 mp utili
1970
Agenție

3 luni în urmă
12

1.001 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

De inchiriat - Spa?iu birouri open space - Ultr ...

Ultracentral, Timișoara

110 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

128 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Propietar inchiriez garaj ultracentral

Ultracentral, Timișoara

15 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

110 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Piata 700, Unirii SAD 9,18 mp-15,9 mp, ultracen ...

Ultracentral, Timișoara

9 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

1.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

SAD - Spatiu comercial Central ideal pentru caf ...

Ultracentral, Timișoara

65 mp utili
12E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

440 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Proprietar inchiriez cabinet medical, in clinic ...

Ultracentral, Timișoara

Agenție

2 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 30.95 € / mp / lună

Ultracentral , strada Marasesti langa Piata Uni ...

Ultracentral, Timișoara

42 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

984 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri P-ta Unirii

Ultracentral, Timișoara

82 mp utili
4E
Agenție

4 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună 32.79 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ultracentral

Ultracentral, Timișoara

61 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
1

390 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Teren 40 mp cu container 27 mp de inchiriat in ...

Ultracentral, Timișoara

40 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

De inchiriat apartament pentru birouri in cladi ...

Ultracentral, Timișoara

107 mp utili