Proprietar
Proprietăți unice: 39
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

302 €
/ lună
250 €
12.08 € / mp / lună

Spatiu birou cu baie proprie 25 mp, Mehala

Mehala, Timișoara

25 mp utili
2E
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

621 €
/ lună
514 €
14.79 € / mp / lună

Spatiu comercial modern, parter, 42,8 mp, zona ...

Mehala, Timișoara

42,8 mp utili
2022
Agenție

2 luni în urmă
20

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Pensiune 13 camere – ideală pentru cazare munci ...

Mehala, Timișoara

479 mp utili
915 mp teren
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
18

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu zona Mehala

Mehala, Timișoara

50 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Spatii comerciale 113-144mp SAD | Mehala

Mehala, Timișoara

113,81 mp utili
3E
2025
Agenție

3 luni în urmă
15

363 €
/ lună
300 €
12.10 € / mp / lună

Spatii de birouri noi cu baie proprie 30 mp, Me ...

Mehala, Timișoara

30 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
18

4.499 €
/ lună
4.900 €
3.60 € / mp / lună

Hală industrială 800mp

Mehala, Timișoara

Agenție

5 luni în urmă
15

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial central

Mehala, Timișoara

100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

914 €
/ lună
756 €
14.51 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – 63 mp + balcon 3 mp – Vit ...

Mehala, Timișoara

63 mp utili
3E
2025
Agenție

6 luni în urmă
9

5.443 €
/ lună
4.499 €
5.26 € / mp / lună

COM 0% Hala industriala 1035 mp utili | Zona M ...

Mehala, Timișoara

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

4.502 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

COM 0% Cladire pretabila birouri, clinica, acti ...

Mehala, Timișoara

24 camere
663 mp
Etaj 1 / 1
2004
Agenție

9 luni în urmă
10

6.340 €
/ lună
5.240 €
4.84 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona Mehala 1310 mp

Mehala, Timișoara

1.310 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
24

2.202 €
/ lună 3.58 € / mp / lună

COM 0% Hala de depozitare sau productie cu biro ...

Mehala, Timișoara

615 mp utili
1.667 mp teren
1E
2008
Agenție

10 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Mehala 2000 mp

Mehala, Timișoara

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

4.400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren intravilan, 4400mp, doua fronturi stradal ...

Mehala, Timișoara

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

363 €
/ lună
300 €
13.44 € / mp / lună

Spatiu de birou, 27 mp zona Mehala

Mehala, Timișoara

27 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

219.900 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren extravilan, 13726 mp, zona Mehala

Mehala, Timișoara

13.726 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Parcela teren extravilan, 5000 mp, zona Mehala

Mehala, Timișoara

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 10000 mp, zona Nuo ...

Mehala, Timișoara

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

187.900 €
/ lună 149.96 € / mp / lună

Teren intravilan, 1253 mp, zona Mehala

Mehala, Timișoara

1.253 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

349.000 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Teren intravilan mare, 44.000 mp, investitii, M ...

Mehala, Timișoara

44.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

850.000 €
/ lună 1,287.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 660 mp, zona Mehala

Mehala, Timișoara

660 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Mehala, Timișoara

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

384.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - zona Mehala - Com ...

Mehala, Timișoara

6.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

400.000 €
/ lună 101.27 € / mp / lună

Teren extravilan 3.950 mp in Timisoara, zona Me ...

Mehala, Timișoara

3.950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.330.641 €
/ lună 459 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie P+3, in zona Me ...

Mehala, Timișoara

2.899 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
1

185.000 €
/ lună 234.47 € / mp / lună

Teren de vanzare in Timisoara zona Mehala, 789 ...

Mehala, Timișoara

789 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

187.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren pentru CASA individuala de vanzare in zon ...

Mehala, Timișoara

850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

359 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 68 m2 birouri ateliere copii ...

Mehala, Timișoara

68 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

95.700 €
/ lună 165 € / mp / lună

Teren de 580 mp pe strada Ciocarliei, Timisoara

Mehala, Timișoara

580 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mehala, Timișoara

Mehala, un cartier din Timișoara, se bucură de o poziție strategică, fiind bine conectat la rețeaua de transport public și având acces facil la diverse facilități comerciale. Analizând oferta disponibilă pe Imoradar24.ro, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale de închiriat în această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și ajung până la 4.501 euro, ceea ce face ca Mehala să fie considerată o zonă accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 87 m², cu cele mai mari proprietăți având 2.332 m² și cele mai mici de 27 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt de 3+ camere, reprezentând 9% din oferte, în timp ce 4% sunt de 1 cameră și 7% de 2 camere.
  • Construcții recente: Aproximativ 5% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 144 de zile, indicând o piață activă.

Mehala, Timișoara, reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!