Proprietar
Proprietăți unice: 50
Proprietari: 9
Agenție

1 lună în urmă
1

185.000 €
/ lună 355.77 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Lipovei, Timisoara - 520 ...

Lipovei, Timișoara

520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

160 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu birouri la etajul 1, 24 mp, zona Lipovei

Lipovei, Timișoara

24 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere - Iulius Mall- Lipove ...

Lipovei, Timișoara

60 mp utili
2004

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Spatiu comercial pe colt cu doua vitrine mari - ...

Lipovei, Timișoara

155 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 96 mp, zona Lipovei

Lipovei, Timișoara

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

298 €
/ lună 9.93 € / mp / lună

Salon, Birou,Sala Curs

Lipovei, Timișoara

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

700 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

Inchiriez 600mp teren Lipovei cu Borzesti pentr ...

Lipovei, Timișoara

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat

Lipovei, Timișoara

250 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu zona Lipovei

Lipovei, Timișoara

40 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu Birou

Lipovei, Timișoara

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

4.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii birouri, 440 pana la 1350 mp, Zona Lipov ...

Lipovei, Timișoara

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pt depozitare .

Lipovei, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare garaj subteran

Lipovei, Timișoara

11 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5.490 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Showroom premium pe 2 nivele 560 mp, in zona Li ...

Lipovei, Timișoara

560 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou 120 mp open space, in zona Lipo ...

Lipovei, Timișoara

120 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

75 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare privat (zona Lipovei)

Lipovei, Timișoara

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez depozite de 600 si 750 mp

Lipovei, Timișoara

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Lipovei, Timișoara

135 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

869 €
/ lună 11 € / mp / lună

SAD de inchiriat 79 mp - pretabil: CABINET MEDI ...

Lipovei, Timișoara

79 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
10

1.524 €
/ lună
1.260 €
14.51 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa

Lipovei, Timișoara

105 mp utili
3E
2021