Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

600 €
/ lună

Inchiriere sau vânzare hală Banat Bus ...

Exterior Nord, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
3

13.950 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

CTPark Timisoara II, productie, logistice, depo ...

Exterior Nord, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
5

17.000 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Timisoara, spatii industral ...

Exterior Nord, Timișoara

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

21.000 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Timisoara Industrial Park, spatii industriale, ...

Exterior Nord, Timișoara

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

PROPRIETAR, Inchiriez spatiu

Central, Timișoara

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu apartament

Central, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

6.780 €
/ lună 13.56 € / mp / lună

Openville - UBC 3 Subinchiriere, Central, 500 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp
2018
15E

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

3.760 €
/ lună 8 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Central, 470 - ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

470 mp
2016
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

6.750 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

ISHO Offices faza 3, Central, 500 - 4000 mp 0% ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp
2020
7E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

9.100 €
/ lună 13 € / mp / lună

ISHO offices faza 2 Subinchiriere, Central, 700 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp
2019
8E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

19.600 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 3, Central, 1400 - 19000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
2018
14E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

29.400 €
/ lună 14 € / mp / lună

United Business Center 0, Central, 2100 - 32000 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.100 mp
2021
15E
Agenție

10 luni în urmă
13

2.123 €
/ lună
1.755 €
16.33 € / mp / lună

Birouri clasa A - 130 mp

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp
Etaj 4 / 5
2013
5E
Agenție

9 luni în urmă
9

5.250 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu stradal cu destinatie comercială

Central, Timișoara

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

3.907 €
/ lună
3.229 €
11.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri in zona Ultracentrala

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

3 camere
337 mp
Etaj 4 / 6
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial P-ta Unir ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

20 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez RESTAURANT complet echipat

Central, Timișoara

La ~5km distanță

380 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

hala productie 8000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu de vanzare sau inchiriere

Central, Timișoara

La ~5km distanță

11.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

1.456 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri Consiliul Europei 1

Central, Timișoara

La ~5km distanță

112 mp
11E
Agenție

9 luni în urmă
16

265 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu de birouri, central, pe bulevardul Take ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

5 camere
265 mp
2000
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand linie de produc?ie confec?ii textile - de ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

180 €
/ lună 3 € / mp / lună

Se ofera spa?iu pentru depozitare.

Central, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

1.023 €
/ lună
846 €
11.49 € / mp / lună

De inchiriat spatiu in cladire de birouri - 89 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
3.000 mp teren
Etaj 3 / 4
Agenție

10 luni în urmă
8

499 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

42 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

6 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

cazare muncitori Timi?oara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

83 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

7 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

SAD Ultracentral Timisoara Business Servicii Be ...

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

28 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial , zona centrala la 5 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

2.541 €
/ lună
2.100 €
12.10 € / mp / lună

Constructie 2023, zona centrala, Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Etaj 3 / 3
2023