Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

Ieri
5

1.600 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zona Dorobanțil ...

Dorobanților, Timișoara

108 mp utili
1999
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

120 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez garaj sub bloc.

Dorobanților, Timișoara

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Societate comerciala inchiriaza hala si showroo ...

Dorobanților, Timișoara

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

459 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu SAD Dorobanți

Dorobanților, Timișoara

27 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

250 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spa?iu depozit 75 mp - demisol - Zona Simion Ba ...

Dorobanților, Timișoara

75 mp utili
1995
Agenție

4 luni în urmă
9

500 €
/ lună
550 €
4.55 € / mp / lună

Birou de inchiriat 110 mp, perete cortina, 4 in ...

Dorobanților, Timișoara

110 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

1.500 €
/ lună 5.66 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in zona Dorobantilo ...

Dorobanților, Timișoara

265 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
16

251 €
/ lună 8.96 € / mp / lună

SX374 Telegrafului(Kaufland), Spatiu Birouri, D ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
28 mp
Etaj 1 / 2
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

1.350 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila pretabila pentru birouri, 150 mp, zona Tel ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

150 mp utili
1980
Agenție

6 luni în urmă
4

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial 40 mp Ideal Fast-Food / Delive ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
9

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu de birouri, 4 incaperi, 90 mp, zona Tele ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

2.240 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial de 140 mp de inchiriat in zona ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

2002
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu de birou cu 3 incaperi, 90 m ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp
Demisol / 3
2002
3E
Agenție

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 90 mp, Zona Telegrafulu ...

Telegrafului, Timișoara

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Demisol
2009
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

45.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Vand, inchiriez depozit,imobil subsol

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

1.999 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.700 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat Parcul Indu ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.782 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat 324 mp Cale ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
10

9.495 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu show room, 1500 mp , parcare , Calea Lug ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1.500 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

2.407 €
/ lună
1.990 €
8.39 € / mp / lună

Spatiu birouri si logistica – in cladirea Volvo ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

287 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.120 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Calea Lugojului HALA - 430 mp - Mica productie- ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

450 mp utili
1995
Agenție

5 zile în urmă
14

7.506 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Hala de inchirat 880 mp, Zona Lugojului Aeropor ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

2E
Agenție

10 luni în urmă
2

8.131 €
/ lună
6.720 €
5.81 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

2.330 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

11.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala industrialaTimisoara , 2500 mp, Calea Lugo ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

6.720 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

16.287 €
/ lună 4.66 € / mp / lună

Hala industriala Timisoara, 3500 mp, Zona Lugoj ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Dorobanților, Timișoara

Dorobanților este o zonă centrală din Timișoara, cunoscută pentru atmosfera sa vibrantă și accesibilitatea la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.490 euro, cu oferte care încep de la 459 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 135 m², cu cele mai mari având 365 m² și cele mai mici de 27 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre spații au 1 cameră, iar 22% au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Zona este ideală pentru afaceri datorită proximității față de centre comerciale și zone de interes.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Dorobanților, Timișoara, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine amplasate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Dorobanților!