Proprietar
Proprietăți unice: 296
Proprietari: 82
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Proprietar ofer spre inchiriere spa?iu comercia ...

Central, Timișoara

250 mp utili
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial

Central, Timișoara

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp

Central, Timișoara

1.100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an

700 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Sacalaz, 4 camere 2 bai, pretabil cazari 10 per ...

Central, Timișoara

660 mp utili
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial P-ta Unir ...

Central, Timișoara

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

7.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Imobil Central de Inchiriat, Ideal pentru Aface ...

Central, Timișoara

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

150 €
/ lună 25 € / mp / lună

De inchiriat 2 spatii la subsol, strada pietona ...

Central, Timișoara

6 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birouri in cladire d ...

Central, Timișoara

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Timișoara

2.266 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

3.850 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez hala productie - depozitare - logisti ...

Central, Timișoara

1.100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

320.000 €
/ lună
380.000 €
1,454.55 € / mp / lună

Proprietar vand cladire P+1E mp Timisoara

Central, Timișoara

220 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

750 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriez terasa amenajata pe malul unui Helest ...

Central, Timișoara

2.309 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez teren comercial

Central, Timișoara

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu tip garsoniera ( dar nu pen ...

Central, Timișoara

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an

3.900 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

inchiriez hala

Central, Timișoara

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Central, Timișoara

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

499 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central pentru birouri 55 mp

Central, Timișoara

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu productie

Central, Timișoara

11.000 mp utili
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez salon

Central, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Timișoara

109 mp utili
109 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez birouri centrul comercial kapa

Central, Timișoara

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand 18 ha teren arabil herneacova

Central, Timișoara

182.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu clinica medicala sau birouri in Palatul ...

Central, Timișoara

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren de inchiriat pt publicitate

Central, Timișoara

1.500 mp teren