Proprietar
Proprietăți unice: 296
Proprietari: 82
Agenție

4 zile în urmă
1

2.550 €
/ lună 23.18 € / mp / lună

Spatiu comercial 111 mp utili, Bdul Gh. Lazar, ...

Central, Timișoara

110 mp utili
10E
1970
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
30

1.210 €
/ lună 22.83 € / mp / lună

Spațiu vitrat premium, în inima Cartierului Vie ...

Central, Timișoara

53,6 mp utili
12E
2025
Agenție

Azi
8

79.000 €
/ lună 330.54 € / mp / lună

Teren str. Noua nr 11 Timisoara

Central, Timișoara

239 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

90.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

Vand teren Padureni

Central, Timișoara

2.650 mp teren
Agenție

Ieri
1

0 €
/ lună

Vand teren extravilan

Central, Timișoara

86.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

80 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilant

Central, Timișoara

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ( salon infrumuse ...

Central, Timișoara

52 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
7

100.000 €
/ lună 157.73 € / mp / lună

Teren intravilan Dumbravita- Poeziei 2

Central, Timișoara

634 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Timișoara

4.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spa?iu SAD de 50 mp de inchiriat in City of Mar ...

Central, Timișoara

50 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
10

70.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

De vanzare in Sanmartinu Sarbesc, com Peciu Nou ...

Central, Timișoara

3.500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

108.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Terenuri Intravilane pentru Dezvoltare Imobilia ...

Central, Timișoara

12.000 mp teren
Agenție

Azi
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu expunere la trafic auto, acces tir , S ...

Central, Timișoara

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren

Central, Timișoara

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriem birouri in centrul Timisoarei 42mp-36 ...

Central, Timișoara

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Timisoara - 11.00 ...

Central, Timișoara

11.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.264.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren comercial & industrial | Pozitie excelent ...

Central, Timișoara

20.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

570.000 €
/ lună 107.55 € / mp / lună

Teren industrial 5300 mp, platforma betonata, t ...

Central, Timișoara

5.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 666.67 € / mp / lună

Spa?iu-subsol pentru depozitare, birouri, arhiv ...

Central, Timișoara

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

160 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Vand parcela de Triplex xu urbanism

Central, Timișoara

817 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spa?iu SAD de 50 mp de inchiriat in City of Mar ...

Central, Timișoara

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Demisol de închiriat – 80 mp, cu posibilitate d ...

Central, Timișoara

80 mp utili
1E
1920
Agenție

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună 13.95 € / mp / lună

Spațiu de birou 86 mp, zonă centrală Băile Nept ...

Central, Timișoara

86 mp utili
1E
1910
Agenție

1 lună în urmă
4

1.400 €
/ lună 27.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 51 mp, de inchiriat , Central ...

Central, Timișoara

51 mp utili
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

908 €
/ lună
751 €
10.68 € / mp / lună

Office-3 Camere | Lift | Parcare Subterana | Ce ...

Central, Timișoara

85,73 mp utili
4E
2010
Agenție

2 luni în urmă
6

399 €
/ lună 12.09 € / mp / lună

Apartament pentru birouri, 33 mp, Central Timis ...

Central, Timișoara

33 mp utili
1950
Agenție

2 luni în urmă
9

1.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Central, Complex NORD ONE

Central, Timișoara

65 mp utili
2E
2025
Agenție

2 luni în urmă
9

2.800 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Spatiu SAD de inchiriat , 222 mp, Central Timis ...

Central, Timișoara

222 mp utili
2E
1930
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

2.342 €
/ lună
1.936 €
26.61 € / mp / lună

Spațiu comercial vitrat 88 mp – Nord One, zona ...

Central, Timișoara

88 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

30 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Unirii

Central, Timișoara

95 mp utili