Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 30 mp, cladire comerciala, ...

Aeroport, Timișoara

30 mp utili
4E
2005
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

9.075 €
/ lună
7.500 €
10.25 € / mp / lună

COM 0% Hala servicii, birouri, depozitoare la ...

Aeroport, Timișoara

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
17

7.863 €
/ lună
6.499 €
9.08 € / mp / lună

COM 0% Hale servicii, birouri și depozitare de ...

Aeroport, Timișoara

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

8.000 €
/ lună

Spațiu Depozitare in Timisoara in cadrul p ...

Aeroport, Timișoara

Agenție

6 luni în urmă
22

7.284 €
/ lună
6.020 €
5.20 € / mp / lună

Hala 1400 pentru depozitare sau productie

Aeroport, Timișoara

1.400 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

8.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 850 mp , Vitrine, artera princ ...

Aeroport, Timișoara

850 mp utili
2E
2020
Agenție

8 luni în urmă
4

38.720 €
/ lună
32.000 €
4.84 € / mp / lună

Hală cu suprafața utilă de 8.000 mp Giarmata

Aeroport, Timișoara

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Platformă betonată de închiriat ...

Aeroport, Timișoara

6.000 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

7.200 €
/ lună
192.000 €
0.06 € / mp / lună

VGP Park Timișoara

Aeroport, Timișoara

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,200 € și 192.000 €
Agenție

9 luni în urmă
9

16.304 €
/ lună
13.475 €
4.23 € / mp / lună

Hala industriala noua langa aeroport

Aeroport, Timișoara

3.850 mp utili
2014
Agenție

11 luni în urmă
10

5.680 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare - Logistica C. Lugojului acce ...

Aeroport, Timișoara

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala pt depozitare 600 si 1200mp in Remetea Mar ...

Aeroport, Timișoara

Agenție

2 luni în urmă
8

6.020 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Hala industriala 1400 mp, spatiu depozitare log ...

Aeroport, Timișoara

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Inchiriez container boxa spatiu depozitare 6x 2 ...

Aeroport, Timișoara

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

95 €
/ lună 2.57 € / mp / lună

Inchiriez container boxa spatiu depozitare 6x 2 ...

Aeroport, Timișoara

37 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Teren de 712 mp de inchiriat cu acces auto la a ...

Aeroport, Timișoara

712 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

2.120 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Calea Lugojului HALA - 430 mp - Mica productie- ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

9.495 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu show room, 1500 mp , parcare , Calea Lug ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1.500 mp utili
1E
2000
Agenție

10 luni în urmă
2

8.131 €
/ lună
6.720 €
5.81 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
9

1.999 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

2.407 €
/ lună
1.990 €
8.39 € / mp / lună

Spatiu birouri si logistica – in cladirea Volvo ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

287 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.700 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat Parcul Indu ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

45.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Vand, inchiriez depozit,imobil subsol

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.782 €
/ lună

Spațiu industrial de inchiriat 324 mp Cale ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

11.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala industrialaTimisoara , 2500 mp, Calea Lugo ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1E
Agenție

5 zile în urmă
14

7.506 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Hala de inchirat 880 mp, Zona Lugojului Aeropor ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

2E
Agenție

10 luni în urmă
10

16.287 €
/ lună 4.66 € / mp / lună

Hala industriala Timisoara, 3500 mp, Zona Lugoj ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1E
Agenție

10 luni în urmă
2

6.720 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Hala 1400 mp, de inchiriat, depozitare, acces T ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Pensiune de inchiriat, 450 mp, zona Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

450 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat Calea Lugojului

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

2.330 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Aeroport, Timișoara

Aeroportul din Timișoara este un nod de transport important, facilitând accesul rapid la diverse destinații interne și internaționale. Această zonă dinamică oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 5.680 euro, cu oferte ce încep de la 98 euro și ajung până la 13.475 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 885 m², cu cele mai mari spații având până la 20.000 m² și cele mai mici de 37 m².
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 38 euro/m².
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 7.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 21% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de tip 2 camere (3%) și 3+ camere (3%).