Proprietar
Proprietăți unice: 59
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.000 €
/ lună 113.95 € / mp / lună

Teren intravilan, utilitati, 430 mp, zona Sanan ...

Sânandrei

430 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
17

2.724 €
/ lună
2.252 €
4.84 € / mp / lună

Hală nouă 563mp în zona industrială Sânandrei

Sânandrei

Agenție

1 lună în urmă
10

3.170 €
/ lună
2.620 €
6.05 € / mp / lună

Hală industrială nouă, 524mp în zona de Nord

Sânandrei

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

605 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

50 mp utili
2E
2026
Agenție

3 luni în urmă
10

14.755 €
/ lună
12.195 €
4.84 € / mp / lună

De inchiriat hala cu birouri in Sanandrei, Timi ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună

Inchiriere hala in cadrul Sânandrei Indust ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

7.889 €
/ lună
6.520 €
6.03 € / mp / lună

Hale industriale noi | Sanandrei | A1

Sânandrei

Agenție

9 luni în urmă
5

3.164 €
/ lună
2.615 €
6.05 € / mp / lună

Hala in parc industrial, depozitare sau product ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

3.170 €
/ lună
2.620 €
6.05 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu de depozitare 524 mp - Sanan ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.512 €
/ lună
1.250 €
12.10 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

125 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.076 €
/ lună
890 €
12.09 € / mp / lună

IMI Residence - Comision 0 - Spatiu comercial l ...

Sânandrei

89,98 mp utili
2E
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

480.825 €
/ lună 75 € / mp / lună

COM 0% Parcela cu deschidere la DN69, hale, ser ...

Sânandrei

6.411 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

290.500 €
/ lună 59.01 € / mp / lună

COM 0% Parcela cu deschiedere la DN69, servicii ...

Sânandrei

4.923 mp teren
2E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 290,500 € și 310.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

399.000 €
/ lună 68.76 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5.800 mp Sanandrei, ...

Sânandrei

5.803 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

900.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 3 ha, front 52 m, zona Ca ...

Sânandrei

30.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

145.000 €
/ lună 78.38 € / mp / lună

Teren de vanzare 1850 mp front de 21, Sanandrei ...

Sânandrei

1.850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

234.000 €
/ lună 154.66 € / mp / lună

Teren cu PUZ de BLOCURI si AC la intrare in San ...

Sânandrei

1.513 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

39.900 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren parcelat pentru dezvoltare rezidentiala - ...

Sânandrei

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren cu autorizatie si proiect aprobat

Sânandrei

671 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sanandrei

Sânandrei

19.862 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

75.000 €
/ lună 74.93 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1001 mp, vatra veche, in Sana ...

Sânandrei

1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Gradina Sanandrei ultracentral

Sânandrei

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

56.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Sanandrei - Teren Constructii

Sânandrei

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

AX1224 Sanandrei, Teren Intravilan pentru Duple ...

Sânandrei

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

49.200 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Sanandrei - Teren constructii - Calea Carani

Sânandrei

758 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat de 25 mp, zona Carani

Sânandrei

25 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8.51 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat de 47 mp, zona Carani

Sânandrei

47 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
2

400 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat de 33 mp, zona Carani

Sânandrei

33 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
1

375.000 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Oportunitate invest. - PUZ. finalizat blocuri - ...

Sânandrei

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

130.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Sanandrei - Loturi Industrial: 2000-3000 mp - P ...

Sânandrei

2.000 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Sânandrei, Județul Timiș

Sânandrei, situat în apropierea Timișoarei, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la transportul public și la infrastructura comercială a zonei. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.620 euro, cu oferte ce încep de la 445 euro și ajung până la 6.520 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 524 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.308 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 24% dintre spațiile comerciale disponibile sunt de tip 1 cameră.
  • Construcții recente: 29% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Sânandrei reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!