Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună 27.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Salciua Noua, com. ...

Sălciua Nouă

860 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ianova, teren extravilan aproape de baraj

Ianova

La ~5km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Ianova 1508mp. Parcelabil

Ianova

La ~5km distanță

1.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan Ianova

Ianova

La ~5km distanță

1.577 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Pischia. 3113 mp ...

Pișchia

La ~10km distanță

3.113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 23.58 € / mp / lună

Proprietar teren intravilan pentru duplex RATE ...

Pișchia

La ~10km distanță

848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

48.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand teren Salciua Noua cu autorizatie

Pișchia

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere spații comerciale - Izvin

Izvin

La ~10km distanță

75 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu gazon sintetic

Izvin

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii comerciale - Izvin

Izvin

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

900 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Hale in Fibis suprafata 1050mp + 1300 mp partaj ...

Fibiș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fibiș

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1500 metri

Fibiș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Giarmata

La ~10km distanță

1.100 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial Dumbravita

Giarmata

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez Spatiu comercial 210 mp

Giarmata

La ~10km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

750 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Inchiriez Birouri +depozitare, intre Dumbravita ...

Giarmata

La ~10km distanță

137 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 102.27 € / mp / lună

Teren de vanzare

Giarmata

La ~10km distanță

2 camere
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

764 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

TEREN de 1800mp, DE INCHIRIAT, in Giarmata

Giarmata

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 49.32 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan 588mp

Giarmata

La ~10km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

60.200 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vinzare

Giarmata

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 2500 mp prelungire str Viorelelor

Giarmata

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

71.000 €
/ lună 99.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Giarmata Mare cu autoriza ...

Giarmata

La ~10km distanță

711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Ghiroda, Timisoara , Tm

Giarmata

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

378 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birouri 27 M2 de inchiriat in parc industrial G ...

Giarmata

La ~10km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Giarmata T ...

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9.900 €
/ lună

Teren de inchiriat Giarmata-Timisoara

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

300 €
/ lună

Teren de Inchiriat

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Recaș

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren de casa in Recas

Central, Recaș

La ~10km distanță

445 mp teren