Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

36.199 €
/ lună
36.477 €
25.16 € / mp / lună

Teren de vanzare in localitatea Murani

Murani

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren cu potential in Murani, intravilan, ...

Murani

2.877 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

32 €
/ lună
48.000 €
0.02 € / mp / lună

Vand teren Salciua Noua cu autorizatie

Pișchia

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 23.58 € / mp / lună

Proprietar teren intravilan pentru duplex RATE ...

Pișchia

La ~5km distanță

848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

59.750 €
/ lună 1.77 € / mp / lună

Teren Agricol Extravilan 3.38 hectare Pischia-M ...

Pișchia

La ~5km distanță

33.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

24.525 €
/ lună
33.750 €
10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Seceani

La ~10km distanță

2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1515 mp, Cerneteaz, Timis

Cerneteaz

La ~10km distanță

1.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9.900 €
/ lună

Teren de inchiriat Giarmata-Timisoara

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Giarmata

La ~10km distanță

1.100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

762 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

TEREN de 1800mp, DE INCHIRIAT, in Giarmata

Giarmata

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial Dumbravita

Giarmata

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez Spatiu comercial 210 mp

Giarmata

La ~10km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 49.32 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan 588mp

Giarmata

La ~10km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

378 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birouri 27 M2 de inchiriat in parc industrial G ...

Giarmata

La ~10km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Giarmata T ...

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

3.125 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spațiu de depozitare – zonă logistică

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

60.200 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vinzare

Giarmata

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Ghiroda, Timisoara , Tm

Giarmata

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 2500 mp prelungire str Viorelelor

Giarmata

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 102.27 € / mp / lună

Teren de vanzare

Giarmata

La ~10km distanță

2 camere
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

750 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Inchiriez Birouri +depozitare, intre Dumbravita ...

Giarmata

La ~10km distanță

137 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

300 €
/ lună

Teren de Inchiriat

Giarmata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

71.000 €
/ lună 99.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Giarmata Mare cu autoriza ...

Giarmata

La ~10km distanță

711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Autostrada A1 Ortisoara

Orțișoara

La ~10km distanță

90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

585.000 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Parteneriat sau vanzare

Orțișoara

La ~10km distanță

72.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vindem , inchiriem hale industriale

Orțișoara

La ~10km distanță

60.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.500 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

inchiriez hala productie 1200 mp

Orțișoara

La ~10km distanță

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.200 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Proprietar inchiriez Abator cu 6400 mp teren in ...

Carani

La ~10km distanță

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Carani

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatii depozitare DE LA 200 euro luna ...

Carani

La ~10km distanță

50 mp utili