Proprietar
Proprietăți unice: 113
Proprietari: 13
Agenție

1 lună în urmă
3

115.000 €
/ lună 163.12 € / mp / lună

Comision 0% Teren de vanzare 705mp Dumbravita P ...

Dumbrăvița

705 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €
/ lună 157.37 € / mp / lună

Comision 0% Teren de vanzare 699mp Dumbravita | ...

Dumbrăvița

699 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

125.000 €
/ lună 154.51 € / mp / lună

Comision 0%Teren de vanzare 809 mp Dumbravita T ...

Dumbrăvița

809 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
/ lună 172.13 € / mp / lună

Comision 0% Teren de vanzare 610 mp Dumbravita ...

Dumbrăvița

610 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

339.530 €
/ lună 190 € / mp / lună

Teren construibil Dumbravita | langa Padurea Ve ...

Dumbrăvița

1.787 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

750 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

SAD - Spatiu comercial de inchiriat in Dumbravi ...

Dumbrăvița

58 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

49.500 €
/ lună 77.34 € / mp / lună

COMISION 0% Teren intravilan - zona verde, 640 ...

Dumbrăvița

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

PROPRIETAR vand teren 932mp Dumbravita front 30 ...

Dumbrăvița

932 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

SAD - Dumbravita, spatiu comercial de inchiriat ...

Dumbrăvița

50 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

214.490 €
/ lună 112.89 € / mp / lună

Teren intravilan de 1900 mp cu toate utilitatil ...

Dumbrăvița

1.900 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

46.900 €
/ lună 73.28 € / mp / lună

AV682 Parcela teren intravilan-pentru zona AGRE ...

Dumbrăvița

640 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.015 €
/ lună 123 € / mp / lună

Teren de vanzare, 805 mp, zona de vile noi, in ...

Dumbrăvița

805 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

325 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Spa?iu birou modern I Loca?ie premium I Dumbrav ...

Dumbrăvița

60 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
12

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birouri 88 mp, et 3, strada Conac la int ...

Dumbrăvița

88 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

138.000 €
/ lună 230 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, zona centrala Dumbrav ...

Dumbrăvița

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.900 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Vizibilitate excelenta, teren 2364 mp

Dumbrăvița

2.364 mp
2.364 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

129.600 €
/ lună 150 € / mp / lună

Comision 0%, Teren 864 Mp, 20 M Front, Dumbravi ...

Dumbrăvița

864 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

3.389.750 €
/ lună 1,750.00 € / mp / lună

Teren premium de vanzare in Timisoara

Dumbrăvița

1.937 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

603 €
/ lună 9 € / mp / lună

Dumbravita | Spatiu Comercial finisat |

Dumbrăvița

67 mp utili
2023
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
/ lună 122.68 € / mp / lună

Comision 0% Teren intravilan de vanzare 807 mp ...

Dumbrăvița

807 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

200.000 €
/ lună 202.43 € / mp / lună

Teren intravilan Dumbravita,toate utilitatile s ...

Dumbrăvița

988 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

129.000 €
/ lună 198.16 € / mp / lună

Teren intravilan 651 mp, front 16 ml, Dumbravit ...

Dumbrăvița

651 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

110.000 €
/ lună 152.78 € / mp / lună

De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravit ...

Dumbrăvița

720 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

97.000 €
/ lună 159.54 € / mp / lună

Teren intravilan 608 mp Dumbravita, zona IKEA | ...

Dumbrăvița

608 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

108.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

OFERTA!!! 720mp in Dumbravita -Ikea... 150 euro ...

Dumbrăvița

720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 154.32 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren de Vanzare Intravilan | Dum ...

Dumbrăvița

810 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

5.000 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Hala de inchiriat, Timisoara exterior NORD

Dumbrăvița

1.100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

350.000 €
/ lună 151.65 € / mp / lună

Teren pentru DEZVOLTARE de vanzare in zona Dumb ...

Dumbrăvița

2.308 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, 523 mp, Timisoa ...

Dumbrăvița

523 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
2

195.000 €
/ lună 230.50 € / mp / lună

Teren de DUPLEX de vanzare in zona Dumbravita p ...

Dumbrăvița

846 mp teren