Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

Ieri
14

155.000 €
/ lună 294.68 € / mp / lună

Teren 526 mp cu autorizatie vila Dumbravita zon ...

Dumbrăvița

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru activitati sportive

Dumbrăvița

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

2.500 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat complet utilat (b ...

Dumbrăvița

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravita

Dumbrăvița

1.222 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 127.27 € / mp / lună

Teren de vanzare Giarmata Vii 550 mp ,1 parcela ...

Dumbrăvița

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

PROPRIETAR vand teren 932mp Dumbravita front 30 ...

Dumbrăvița

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Dumbravita, Timis

Dumbrăvița

1.629 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună 27.80 € / mp / lună

Teren pe deal cu priveliste unica 1.439 mp, Mur ...

Dumbrăvița

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

85.000 €
/ lună 112.29 € / mp / lună

Proprietar, vand teren, constructii case, Zona ...

Dumbrăvița

757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

De inchiriat teren pentru comercial

Dumbrăvița

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.750 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Proprietar, ofer spre inchiriere Spatiu cu S=29 ...

Dumbrăvița

295 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.661 €
/ lună 11 € / mp / lună

De inchiriat imobil tip SAD - Dumbravita, Bv. P ...

Dumbrăvița

151 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.399 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru aftarscul Dumbravita ...

Dumbrăvița

140 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pt depozitare .

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare garaj subteran

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

11 mp utili

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

240 €
/ lună 1.49 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchirat

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

161 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

700 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

Inchiriez 600mp teren Lipovei cu Borzesti pentr ...

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

570 €
/ lună 3.73 € / mp / lună

Spatiu Mansarda de Inchiriat Birouri Cabinet

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

153 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

80 €
/ lună 2.96 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

75 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare privat (zona Lipovei)

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

370 €
/ lună 11.56 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial 32mp Timisoara, zona ...

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez depozite de 600 si 750 mp

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren servicii - locuinte 1937 mp zon ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

1.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri in Calea Aradului

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

54.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial, pretabil oricarei a ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Aradului (Z ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

125 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

125 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Post de lucru disponibil in salon

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

18 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Dumbrăvița, județul Timiș

Dumbrăvița, situată în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru comunitatea în expansiune. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.660 euro, cu oferte care încep de la 413 euro și ajung până la 1.950 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 151 m², cu cele mai mari spații având 1.270 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, cu valori variind de la 1 euro pentru cele mai accesibile oferte până la 11 euro pentru cele mai scumpe.
  • Accesibilitate: Aproximativ 44% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 103 zile, indicând o piață activă.
  • Proprietăți direct de la proprietari: Toate spațiile comerciale sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Dumbrăvița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale într-o zonă în expansiune, cu prețuri competitive și o comunitate în dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!