Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren De vanzare Urgent La pret bun !

Comloșu Mare

2.877 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

550 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

Inchiriere hala Teremia Mare

Teremia Mare

La ~10km distanță

450 mp utili
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren in sat Tomnatic 4330mp

Tomnatic

La ~10km distanță

4.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună

De inchiriat spatii comerciale ultacentral

Jimbolia

La ~15km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
16

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pentru birouri s ...

Vest, Jimbolia

La ~15km distanță

140 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Comision 0 - Jimbolia - Parcele case / Spatii s ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in zona Centrala, ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

442 €
/ lună 8.84 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez Spa?iu Comercial 54,25 mp ...

Ultracentral, Jimbolia

La ~15km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

11.528 €
/ lună 11 € / mp / lună

Clădirede închiriat, poziție ultracentrală – id ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

1.048 mp utili
2E
1992
Agenție

3 luni în urmă
7

1.694 €
/ lună
1.400 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional, de inchiriat, ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

140 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

2.420 €
/ lună
2.000 €
6.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Spatiu ideal pentru depozit ...

Central, Jimbolia

La ~15km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial | DN69 | comuna Pesac | 50 km ...

Pesac

La ~20km distanță

100 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
1

14.990 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

12.990 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in S ...

Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

36 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21.500 €
/ lună 42.16 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19.900 €
/ lună 41.54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare !

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Sannicolau Mar ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

945 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
/ lună 33.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sannicolau Mare, ju ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

10.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
/ lună
100.000 €
45.02 € / mp / lună

Teren Pe Malul Raului Aranca Sannicolau Mare 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1.888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

De vanzare loc de casa.

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

1 camere
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
/ lună 19,300.00 € / mp / lună

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~20km distanță

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
47

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren de inchiriat ,suprafata 8400 m 2 in Carpi ...

Cărpiniș

La ~25km distanță

8.000 mp teren
f.s. 160 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Cărpiniș

La ~25km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

1.700 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren și hale pe Calea Aradului din Periam

Periam

La ~25km distanță

8.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Periam central

Periam

La ~25km distanță

45 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala 120 mp pentru depozitare în Periam

Periam

La ~25km distanță

Agenție

6 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spațiu de 270 mp pentru investiții în Periam

Periam

La ~25km distanță

Agenție

6 luni în urmă
3

280 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spațiu stradal pentru investiții în Periam

Periam

La ~25km distanță

Agenție

6 luni în urmă
6

550 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Spațiu versatil de 300 mp în Periam

Periam

La ~25km distanță