Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

12.108 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

700.000 €
/ lună 27.58 € / mp / lună

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Chizătău

25.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand terenuri extravilane in loc. Chizatau, jud ...

Chizătău

66.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan 16.000 mp | Livada mixta | Fro ...

Belinț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan si extravilan Babsa-Belin ...

Belinț

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

27.000 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~5km distanță

2.707 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.500 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Teren intravilan Ohaba Forgaci , 13 km de Lugoj

Ohaba-Forgaci

La ~5km distanță

2.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Loc de casa in Boldur

Boldur

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

45.960 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare Boldur

Boldur

La ~5km distanță

3.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 15/mp | 4.138 mp | Ideal case ...

Babșa

La ~10km distanță

4.138 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat la 3 KM de autostrada

Topolovățu Mare

La ~10km distanță

15.000 mp utili
30.000 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Hitias

Hitiaș

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial-Hitias jud Timis

Hitiaș

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

799.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Teren agricol, comasat, irigat, 755000 mp, lana ...

Paniova

La ~10km distanță

755.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Petrovaselo

La ~15km distanță

2.068 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Asociere HALA Inalta JUD TIMIS LA 8km de A1, po ...

Brestovăț

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

900.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

PROPRIETAR vand 100ha Teren Agricol , Timis, zo ...

Brestovăț

La ~15km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

156.800 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren 20 ha vestul Romaniei ideal plantatie alu ...

Brestovăț

La ~15km distanță

196.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

De inchiriat apartament pentru birouri - Lugoj

Lugoj

La ~15km distanță

130 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

1.250.000 €
/ lună 566.38 € / mp / lună

De vanzare cladire de birouri, Lugoj, Timis

Lugoj

La ~15km distanță

2.207 mp utili
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

650 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in micro 3 Lugoj

Lugoj

La ~15km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

599 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Inchiriez proprietate

Lugoj

La ~15km distanță

113 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2 compartimente din hala

Lugoj

La ~15km distanță

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.600 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Lugoj

Lugoj

La ~15km distanță

123 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

487 €
/ lună
402 €
0.07 € / mp / lună

Hale noi depozitare Lugoj diferite dimensiuni 1 ...

Exterior Nord, Lugoj

La ~15km distanță

1E
Agenție

10 luni în urmă
8

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu comercial central Lugoj

Lugoj

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.010 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Se inchiriaza Hala + Showroom

Central, Lugoj

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

990 €
/ lună
1.200 €
6.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~15km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Lugoj

La ~15km distanță

100 mp utili