Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1515 mp, Cerneteaz, Timis

Cerneteaz

1.515 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Giarmata

La ~5km distanță

1.100 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial Dumbravita

Giarmata

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez Spatiu comercial 210 mp

Giarmata

La ~5km distanță

210 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

750 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Inchiriez Birouri +depozitare, intre Dumbravita ...

Giarmata

La ~5km distanță

137 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 49.32 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan 588mp

Giarmata

La ~5km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

764 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

TEREN de 1800mp, DE INCHIRIAT, in Giarmata

Giarmata

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 102.27 € / mp / lună

Teren de vanzare

Giarmata

La ~5km distanță

2 camere
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

71.000 €
/ lună 99.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Giarmata Mare cu autoriza ...

Giarmata

La ~5km distanță

711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

60.200 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vinzare

Giarmata

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

378 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birouri 27 M2 de inchiriat in parc industrial G ...

Giarmata

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Giarmata T ...

Giarmata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Ghiroda, Timisoara , Tm

Giarmata

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 2500 mp prelungire str Viorelelor

Giarmata

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9.900 €
/ lună

Teren de inchiriat Giarmata-Timisoara

Giarmata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

300 €
/ lună

Teren de Inchiriat

Giarmata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.399 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru aftarscul Dumbravita ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Dumbravita, Timis

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.629 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

De inchiriat teren pentru comercial

Dumbrăvița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

PROPRIETAR vand teren 932mp Dumbravita front 30 ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

85.000 €
/ lună 112.29 € / mp / lună

Proprietar, vand teren, constructii case, Zona ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru activitati sportive

Dumbrăvița

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 127.27 € / mp / lună

Teren de vanzare Giarmata Vii 550 mp ,1 parcela ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.661 €
/ lună 11 € / mp / lună

De inchiriat imobil tip SAD - Dumbravita, Bv. P ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

151 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună 27.80 € / mp / lună

Teren pe deal cu priveliste unica 1.439 mp, Mur ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.222 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

2.500 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat complet utilat (b ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.750 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Proprietar, ofer spre inchiriere Spatiu cu S=29 ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

295 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pt depozitare .

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

135 mp utili